Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tegnap buktam egy tízest egy...

Tegnap buktam egy tízest egy fogadóirodánál, amiből aztán 5.200 Ft-ot sikerült visszahoznom. Érdemes a maradék -4.800-at hajszolni vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Az egyik fogadóirodánál összegyűlt egy nagyobb összeg a számlámra és azt akartam a hétvégén kikerekíteni, amiből aztán történt az, amit fentebb írtam. Azért is dühítő ez, mert ehhez a pénzhez május óta nem nyúltam (tulképp akkor hoztam vissza azt, amit azelőtt elbuktam) és úgy voltam vele, hogy ezzel már nem is játszom, csak a kivételre vár. A most hétvégi Real Madrid - Sevilla meccs lett volna az előzetes terv, hogy ezzel kiegyenlítem a számlám, de 1,38 az odds a Madridra. Megéri megjátszani egy tízessel, vagy egyszerűen szarjam le és vegyem végre ki?

2022. okt. 17. 13:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szard le. Nem érdemes veszett pénz után futni. Ezt én elméletben tudom, mégsem követtem sosem a gyakorlatban, meg is lett az eredménye.

Képzeld el mi lesz, ha elveszted ezt is - mert van rá esély bőven. Az még dühítőbb lesz, akár úgy is dönthetsz, hogy na akkor most befizetsz, hogy visszahozd az egészet. Aztán egyre csak lejjebb és lejjebb mész.

Az a pénz már a múlt, a mostani jelened és valóságod, hogy (még) van 5200 forintod.

Hidd el, nem érdemes - engedd el.

2022. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsejátékra, "szórakozásra" annyi pénzt szánj, amennyit nem sajnálsz ha elveszíted. Ebből nagyon kevesek képesek bevételt szerezni, többiek pedig fizetik a fogadóiroda bevételét. Hogyha csak pár ezer forint a tanulópénzed, akkor olcsón megúsztad!
2022. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Már meg is igényeltem a kifizetést, így legalább nincs ott a csábítás, hogy hozzányúljak és még többet bukjak. Így is, amikor felraktam ezt a tízest, teljesen nyugodt voltam, hogy ha el is megy, nem bánom, aztán mégis nagyon dühített. Így még egyet reszkíroztam, ami hál' Istennek bejött, még ha csak egy picit többet, mint a felét hozta vissza. Számszerűsítve egyébként 240.800 Ft a tiszta haszon, amit náluk (18bet) kaszáltam.
2022. okt. 17. 16:19
 4/18 anonim ***** válasza:
inkább pirosra tedd
2022. okt. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%

gratulálok, hogy ez volt az első bukásod...

ha ilyen könnyen nyersz 240ezret, egy millióig meg se állnék.

2022. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez volt az első bukásom, meg azért nem volt olyan egyszerű összehozni ezt az összeget. 50.000-et tettem be, abból jutottam el először 297.000 + pár száz forintig, amibe egyszer csúnyán belenyúltam, de sikerült 295.000-re visszahoznom. Egyszerűen zavar, hogy hozzányúltam ehhez a pénzhez, és most hibádzik 4.800 Ft, amin még én is tudom, hogy baromság rágódni, mégis pörög az agyam, hogy megérte-e kifizetést kérnem? Biztos, hogy nem kellett volna erre rámenni, amikor ott van a hétvégi Real meccs, ill. a vasárnapi Barcelona - Athletic Bilbao a hazaiakra 1,55-ös oddsszal? Szóval rágódom.
2022. okt. 18. 21:15
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

egyszer kellett 3 meccsre tétet tenni tippmixen, 2 mérközés tuti volt,

harmadiknak be tettem a Barcelonát 1,06 oddsal mert ...


melyik ment el? a Barcelona, ezért nem érdemes kötésben játszani

azóta 1 tippet teszek, a legtöbbször döntetlenre, min. 3,00 az odds.

2022. okt. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

a holnapi döntetlen vadászat:


15:00 Spezia -Brescia tét 1 egység

18:00 Parma - Bari tét 2 egység

21:00 Udinese - Monza tét 4 egység


ha az első nem jön akkor remélhetőleg a 2. vagy 3.

2022. okt. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Puskás Akadémia vs Fradi szombaton. Tizenegyszer fogadta a Puskás Akadémia eddig a Fradit bajnoki meccsen, ebből tízszer veretlen maradt a zöld-fehérek ellen. A bet365-ön ezt megjátszottam kétesélyre: Puskás Akadémia vagy döntetlen 1,80
2022. okt. 19. 00:05
 10/18 anonim ***** válasza:

2016-ban kikaptak 2x

4:0

2:0


őket is mindig döntetlenre fogadom

10 döntetlen volt 17 meccsből

3,40 odds

2022. okt. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!