Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kisker és nagyker...

Hogyan lehet kisker és nagyker áron vásárolni?

Figyelt kérdés
Italboltban ez a két ár van feltüntetve. Mikor melyik érvényes? Volt hogy sokat vásároltam de akkor se számoltak olcsóbban.

2022. okt. 26. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez adott bolt üzletpolitikájától függ. Lehet, hogy regisztrálnod kell magad/a vállalkozásodat, valamilyen hosszútávú szerződést kötni, vagy egyszerűen csak többet kell vásárolni. Jelzem, amit te magánszemélyként soknak gondolsz, valószínűleg távolról sem az, ami megüti egy nagyker ingerküszöbét.
2022. okt. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyker árhoz adószám kell nagy eséllyel
2022. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Janker?


Kérdezd meg az eladókat.

2022. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem szoktak sokat járni Jankerbe, de volt mikor egy darab üdítőt vettem ott levonta , mikor alkoholt vettem ott pedig nem .

Én se értem . Amilyen kedvük van ?! De legközelebb megkérdezem már tőlük kiváncsi vagyok ra

2023. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!