Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha találok egy arany nyaklánco...

Ha találok egy arany nyakláncot ès be viszem a Báv vagy egyèbb zálogházba,ahol aranyat ès egyèbb èkszert vesznek át,ha le adom elkèrik a szemèlyimet,vagy egyèbb adatot???

Figyelt kérdés
Ha találok egy fazon arany nyakláncot valahol,ès be viszem a Báv vagy egyèbb èkszer zálogházba,elkèrik a szemèlyit vagy egyèbb regisztrációt csinálnak? Vagy egyèb èkszert be viszek pènzt akarok belőle csinálni akkor kèrik a szemèlyit,vagy akár a Rendőrsèget is rám hîvják? Edző teremben dolgozom recepcióskènt. Kèt hete találtam egy aranynak látszó kissè vèkony láncot,amin 586-os szám azt hiszem az aranynak a igazoló száma volt. De az volt a furcsa,hogy az aranynak látszó lánc olyan pihe könnyű volt,annyit azèrt tudok,hogy az igazi aranynak súlya van,nem is kicsi! Na mivel munka helyen találtam azböltözőben,ezèrt inkább le adtam a főnökömnek kèt tanú igazolja hogy le adtam. Pedig simán el tehettem volna,az öltözőben kamera nincs,egyedűl voltam...Szóval simán elntehettem volna,pont akkor jött volna nagyon jól a pènz! Az is lehet,hogy 5-600-ezret èrt a lánc amit találtam. De olyan könnyű volt. De mi van,ha kerestèk volna? Elő vettek volna,mivel minden nap be járok oda takarîtani,ès nem hiányzik az hogy kihallgatásokra járjak,vagy meg húrcoljanak e miatt.Szerintetek jól tettem,hogy egyből le adtam az aranynak látszó nyakláncot a főnökömnek??? Vagy egy igazi cîmeres balf@#z vagyok,hogy nem tettem el magamnak??? Amint a Főnököm becsületes embernek tart. Na,akkor mègis jól cselekedtem,hogy az Angyalomra hallgattam,nem pedig az Ördögre??? Normális válaszokat kèrek ha lehet.
2022. nov. 8. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Konkrétan bűncselekmény
2022. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Valami fuxos etnikumé lehetett? Azok szoktak ilyen vastag lancokat.hordani, de belül üreges. Fenn azxernyő, nincsen kas. 😎
2022. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet, hogy teszteltek?Jól tetted, hogy leadtad, tiszta maradt a lelkiismereted.
2022. nov. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3/3-Tökèletesen Igazad van! 👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏 Pontosan erre gondoltam,hogy ez egy teszt volt! Ès azt látták,hogy becsületes vagyok. Most ha máskènt tettem volna,most felfűzve ehetnèm csak a rizst,a Venyigèben,vagy Gyorskocsiban vagy a Nagy Ignác,vagyis a hîrhedt Markóban! Ennyit nem èr,az a rohadt pènz. Meg onnantól kezdve priuszos lennèk,aztán egy munkahelyen sem vennènek fel,az tuti. Amint az egyik volt munka helyemen egy 10.000-est találtam az öltözőben. Egyből le adtam a Főnöksègnek. A tîzezres számát fel îrták,majd Rendőri jelenlètnèl motozást tartottak. Mèg szerencse,hogy èn nem szoptam be ezt az ősrègi trükkött. Aztán az egyik kollègámat bilincsben vittèk el a Rendőrök,aki egyből el tette az öltözőben talált pènzt. Megint más,amikór az utcán a pad alatt találtam egy 5000-est. Azt el tettem,de az megint más,mint egy munka helyen,egy zárt közössègben. Amint szerintem is dakoda lehetett az aranynak tűnő nyaklánc. Olyan könnyű volt,alig volt súlya,de nagyon csörömpölt. Biztos kereste volna ha nem adom le,ès logikus hogy ki lett volna az első akit elő vettek volna. Szóval akkor mègis jól tettem,amit tettem. Köszönöm a bölcs okos válaszokat!
2022. nov. 8. 13:31
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Tök értelmes kiírni egy kérdést a vélt helyes válasz ismeretében és addig várni, amíg valaki meg nem ismétli ezt a helyesnek vélt választ, majd leszrni az összes többit.
2022. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Sok a kamu kedves kérdező és belezavarodtál, figyelj rá, hogy jobb troll lehess!


"Amint az egyik volt munka helyemen egy 10.000-est találtam az öltözőben. Egyből le adtam a Főnöksègnek. A tîzezres számát fel îrták,majd Rendőri jelenlètnèl motozást tartottak. "

2022. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6#-os Válaszîró! Ez NEM kamu!!Ha nem,hát ne hidd el,de îgy volt. Amint te vagy a troll,ès te kamuzol. Nèzzèl tükörbe,jól nèzdmeg magad! Ja,ès után okoskodjál. Kamu Men!😀😀😀
2022. nov. 9. 08:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy teherautóról esett le, de hiába futottál utána, az gyorsabb volt. Ez így történt kéremszépen.
2022. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8#-as Válaszîró! De mekkora hülyesèget îrtál!😀😀😀Persze,majd a Rendőrsèg majd el is hiszi,ezt a bèna mesèt?!?😂 Ja,egy edzőterem öltözőjèben 12-tonnás Teherautók szaladgálnak,mi?!?🤔🤔🤔 Ekkora pancser nem vagyok,b@szod!😂😀 Ekkora hülyesèget!
2022. nov. 10. 07:37
 10/11 anonim ***** válasza:
# 9: humorérzéked zéro. Boltba meg nem árulnak ilyet. Vesztettél.
2022. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!