Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fedex levelet küld, hogy...

Fedex levelet küld, hogy fizessek vámot olyan csomagokra, amiket tavaly vettem át?

Figyelt kérdés

Mikor jön a futár mindig megkérdezem, hogy kell e vámot fizetni és mindig azt mondták, hogy nem kell. Volt egy csomag amit elvileg átvettem 2021. augusztusban, de akkor nem is tartózkodtam magyarországon így csomagot se rendeltem oda. Nem értem mi történik és mi alapján küldik ezeket a leveleket (áprilisra meg márciusra is kaptam levelet)

És a vicces, hogy kb a csomagok teljes árát kell fizetnem.


Hívom őket, nem veszik fel, emailre nem válaszolnak, akkor mit tudok csinálni?



2022. nov. 12. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Tenyleg a fedex kuldte a levelet? Biztos vagy benne? Megnezted a weboldal cimet, ahova iranyitanak?


Amugy milyen meglepo h. nem veszik fel szombat reggel, tenyleg....

2022. nov. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ma hívtam őket, 2 napja történt és igen, tényleg ők küldték.
2022. nov. 12. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

'Volt egy csomag amit elvileg átvettem 2021. augusztusban, de akkor nem is tartózkodtam magyarországon így csomagot se rendeltem oda.' - es ez se keltett gyanut? A csomagok amikre hivatkoznak, valosak, rendeltel olyasmit es meg is kaptad?


Amugy nincs mas lehetoseged mint hivogatni az ugyfelszolgalatot, szoval kitartas.

2022. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fsms ***** válasza:
100%
Csatlakozva az 1# hez, biztosan nem adathalászat? ?
2022. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!