Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rövidtávú lakáskiadás cégen...

Rövidtávú lakáskiadás cégen keresztül Balatonnál, tudnátok ilyen céget ajánlani?

Figyelt kérdés
Siófok központjában adnék ki egy szép lakást szállásnak. Mivel én nem vagyok ott, ezért arra gondoltam, hogy cégen keresztül adnám ki, akik intéznek mindent. Tudnátok ilyen céget ajánlani?

2022. nov. 19. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Fb-on vannak airbnb házigazda csoportok.

Mi egy évig csináltuk céggel, azt mondom, jobb, ha te veszel fel egyesével embereket mind takarítani, mind marketingre, stb. Mert őket számon tudod kérni.

Illetve még az is jó, ha te szereled fel a lakást is úgy adod ki olyannak, aki ezt mind magának megcsinálja.

Egy fix bérleti díjért.

Ne neked kelljen adminisztrálni, mert az szívás! Nagyon sok adminisztratív követelmény van!

2022. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon hasznos tanácsok!
2022. dec. 8. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Szivesen.

Ha valamit még tudok segíteni, kérdezz, hátha.:)

De elméletben ezt is, mint mindent, előre csak 30%-ban lehet megtanulni, a többi tudás úgyis csak akkor jön hozzá, ha már csinálod.

2022. dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!