Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Börtönkorházi munkáról felvilá...

Börtönkorházi munkáról felvilágosítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, gondolkoztam sokat a börtönkorházi munkáról. Nekem azt mondták, hogy csak kísérnem kellene a betegeket. Sajnos nem mondtak nekem semmi fix dolgot erről, mivel aki mondta ismerősöm ő nem a börtönkorházban dolgozik. Igazából ha csak tényleg annyi lenne a dolgom, hogy kísérjem a betegeket, meg tanfolyamon részt venni akkor szívesen megyek, de szerintem ha tényleg olyan nagy fizikai alkalmassági teszt van (mert olvastam utána jártam ezeknek a dolgoknak) akkor nem hiszem, hogy sikerülni, plusz lány is vagyok, de páran a családban nagyon szeretnék, hogy menjek oda csak kísérnem kell a betegeket stb stb de szerintem nem csak ennyi lenne a feladatom, olyanokat mondott nekem az ismerősöm, hogy:"Oda mindenkit felvesznek, csak érettségid legyen." Szerintem egyáltalán nem így van. Valaki valami tapasztalat?

2022. nov. 22. 03:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy pl szakápoló, biztonsági felügyelő vagy körlet felügyelő állást töltenél be.

Nyílván van tanfolyam és pszichológiai teszt is. Korlátozzák pl hogy miről beszélhetsz egy beteggel és hogy milyen tárgy lehet nálad stb... Viszont annyira nem vészes meló

2022. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!