Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem akarok prosti lenni, de...

Nem akarok prosti lenni, de szükségem van a pénzre. Milyen lehetőségeim vannak még?

Figyelt kérdés

Dolgozok bejelentett 8 órás helyen, mellette vállalok takarítást, pincérkedést, csak sajnos most több lett a kiadásom, mint a bevételem.

Nem akarok idegen pasikkal lefeküdni, de képeket küldeni, videókat arc nékül ilyenekben most benne lennék...

van ilyenre lehetőség? vagy marad az az opció, hogy 1-2 idegent be kell vállalni...


2022. nov. 23. 09:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
98%

Kölcsön, folyószámlahitel, hitelkártya.. ha utalva kapod a fizetésed akkor ezekre van lehetőséged. A folyószámla hitelre már aznap.. szerintem jobb, mint eladni magad. Persze vissza kell fizetni de nem azonnal.


A kép eladás meg olyan dolog hogy sokan keresnek meg majd vele de ténylegesen kevesen fognak fizetni érte.

2022. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim válasza:
0%
Biztos van aki meg veszi
2022. nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként nem tudsz valakitől kölcsön kérni?


Ha 1-2 idegent akarsz bevállalni akkor valószínűleg nem száz ezrekre lenne szükséged.. mert nem fog senki egy tök ismeretlennek kifizetni több száz ezret egy szexre.



Szóval számod opció van.. esetleg eladni valami ékszered vagy olyat amire nincs szűkséged már. Minden jobb, mint az, hogy a tested legyen az árucikk.


Miért van ennyire szükséged pénzre egyből? A szolgáltatók pl ha egy hónapig nem fizetsz nem csinálnak semmit, csak szimplán küldenek felszólítást.


Ha dolgozol akkor a főnöködtől is kérhetsz fizetés előleget. Gondolom még sose kértél. Nem szégyen ez.. elmondod hogy meg vagy szorulva és szükséged lenne rá. Biztos adnak, mindenki tudja milyen helyzetben vannak sokan az országban

Szóval rengeteg más lehetőség van.

2022. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
9%
Kamerázz! Kereshetsz vele pénzt ha jól csinálod, miközben senkivel sem kell testi kontaktusban lenni!
2022. nov. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim válasza:
81%
adj alább kicsit az igényekből - főzz magadra, ne kész kaját vegyél, keresd, hol akciós az élelmiszer, telefonból sem kell a legújabb iPhone...stb-stb
2022. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
18%
Szia keress egy àllandó tàmogatót,és csak azzal kell lenned.f
2022. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

Jól szituált, jó kiállású diplomás nőnek gondolom magam.

De sajnos most összejöttek a dolgok. Fizetési letiltás, parkolási bírság miatt, kölcsönt is kértem ismerősöktől, fizetési előlegem is van, hitelkártyám is van. Minden utat végig jártam amit hivatalosan lehetett.

Részletfizetési lehetőségek.

Amit lehetett kinulláztam de már most nincs tovább. Muszáj valamerre lépnem, mert totál csőd szélén vagyok.

Következő hónapban megkapom a fizetésemet és az albérletet vagy ki tudom fizetni vagy nem...

2022. nov. 23. 09:58
 8/61 anonim válasza:
5%
Próbálj meg összeszedni egy normális pasit és be tud szállni a kiadásaidba ketten könnyebb megélni mint egyedül bár ha már prosti dolgokon gondolkodsz ez nem lesz olyan egyszerű...
2022. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim válasza:
8%

A pincérek jól keresnek és egy részmunkaidős takarító is keres 150-et.

600 ezer biztos van a havid.

2022. nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim válasza:
12%
A legszégyenteljesebb dolog ha valaki a testéből akar pénzhez jutni.
2022. nov. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!