Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hosszú távon mi a jobb?

Hosszú távon mi a jobb?

Figyelt kérdés

Most várjuk a 3. Babánkat. Igen, tervezett volt. Én voltam/vagyok itthon a gyerekekkel, és elégnek bizonyul az egy fizetés. Úgy beszéltük, hogy míg kicsik a gyerekek, addig én itthon vagyok velül, mert én viszem-hozom őket mindenhová, egyszerűbb is ha betegek stb. Mert segítségünk nem igen van.

Így gondoltuk, hogy majd a 3. Gyerkőc után teljes állású anyának bejelentem magam. Ami mellett úgy tudom 4 órában tudok dolgozni is. Amúgy is, egyenlőre 4 vagy 6 órás munkát tudnék elvállalni csak.

Viszont a későbbiekben, ahogy nőnek, önállóabbak lesznek a gyerekek, pl iskolába is eltudnak már egyedül menni, stb, akkor már tudnék több időben is munkát vállalni, ami ugye több bevételt is jelent. De ezt ugye a teljes állású anyaként nem tudnék. Azt nem tudom, hogy ezt pl pár év után vissza lehet e mondani? Vagy hogy működik ez?

Vagy ki hogy csinálná? Ki az aki teljes állású anya?



2022. nov. 26. 09:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Jelenlegi helyzetben, meg amíg ilyen kicsit a gyerekek, nem érdemes hajtani a munkavállalást, inkább vállalkozás terén néznék szét a helyedben!


"Dolgozhatnak" a gyerekeid is, nálunk a rokonságban az egyik tagnak három gyereke van.

Két lány egy fiú, és rendszeresen hordja őket fotózásra valami gyerekmodell ügynökséghez, meg egyébként is kapnak egy csomó kedvezményt.

2022. dec. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!