Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha okt.1-től regisztrálok a...

Ha okt.1-től regisztrálok a munkaügyibe, és jogosult vagyok álláskeresési járadékra, mikor kapok először pénzt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem már csak novemberben
2010. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Novemberben kapsz. Én szeptember 9-től vagyok regisztrálva és arra jogosult, és így jár októberben majd először, mert utólag fizetik ki az álláskeresési járadékot mindig, és nem előre. 28L
2010. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
November 7-körül. Attól függ hogy posta viszi vagy átutalással megy. Átutalással hamarabb megkapod az a hetedike a postai kb. 10.-e
2010. okt. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bocs az offért, de az álláskeresési járadékhoz elég,ha beregisztrálsz a munkaügyibe, mert pl nekem megszűnt a munkahelyem,de nem voltam bejelentve,utólag derült ki, és én is kíváncsi lennék erre!Köszi!
2011. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!