Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyon gazdag emberekre ha rá...

Nagyon gazdag emberekre ha rá írok Instagramon vagy bárhol akkor miért nem segítenek ki egy kis pénzzel?

Figyelt kérdés
Ott van ez a jeff bezos, állítólag osztogatja a pénzt, rá írok nem is válaszol. Most ilyen milliárdos emberek miért nem tudnak kisegíteni pár millió forinttal? Abból már tőzsde és hasonló dolgok segítségével több száz milliót csinálnék csak tőke kéne. Fizetésem meg alacsony, de lényeg ezek miért nem segítenek? Komolyan kérdezem nagyon.

2022. dec. 18. 14:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Írtam még Justin Bieber, Selena Gomez stb egy csomónak egyikben sincs egy kis emberség? Csak egyszer csináljam meg a szerencsém, én segíteni fogom a szegényeket
2022. dec. 18. 14:09
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Hát amilyen buta vagy te tuti nem leszel gazdag.

Szerinted pl Justin hány 100 üzenetet kap napi szinten? Biztos van ideje olvasgatni a fa..ságaidat


Meg gondolom megírod hogy aggy mán pézt,… biztos érti is, sőt még google forditózgatni is van ideje

Jezus te hogy elsz ilyen buta emberkent?


Ha segitene is miert pont neked?

Te minden egyes csovesnek adsz az utcan 1000 ftot?

Gondolom igen….

Na ez hasonlo szitu

2022. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Angolul írtam neki. Jó azt én is tudom sok üzenetet kapnak ezek nagyon de azért segíthetne
2022. dec. 18. 14:24
 4/11 A kérdező kommentje:
Most pl Justin is milyen hülyeségekre költ naponta, arra bezzeg nem sajnálja a pénzt. Már azt sem tudja mi csináljon jó dolgában
2022. dec. 18. 14:28
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
XD ha par milliobol tudnal csinalni par szazat akkor 100.000 bol is tudnal 10 milliot...
2022. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel hitelt, ha ilyen biztos vagy, hogy megtérül.
2022. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért lettek gazdagok, mert nem költötték a pénzüket ismeretlenekre.


Hogyha minden embernek adnának pár milliót, gyorsan az utcára kerülnének. Ki kell tűnnöd a tömeg közül ahhoz, hogy esélyed legyen.

2022. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha ez így működik nálad, akkor 10e ft-al miért nem működik?
2022. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Mert senkit nem érdekelsz, azért. Hülyegyerek :D

Ha par millióból tudsz csinálni számilliót, uccu, csinálj először parszázezerből milliót, majd hatványozd. Csak az első tízezrest kell megspórolni munkából.

2022. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha napi átlag 1% növekedés szerinted mennyi 1 év után? És 10 év után? Ha van kedved, kend szét egy excel vagy sheets táblában! Eleinte nyilván tud ez a szám nagyobb lenni naponta a belerakott munkával, a folyamatos optimalizálással, még akkor is, ha csak adsz-veszel számodra átlátható és könnyen javítható állapotú használt holmikat. Aztán esetleg indíthatsz nagyobb horderejű projekteket, ahol már az a teljesítményfokozásod, hogy embereket fizetsz meg és eszközpark fejlesztéssel egyszerűsíted a dolgukat, miközben kaphatnak több bért és jó képzéseket, szintén a hatékonyság irányában. Szerintem nem sok stabilabb út létezik, és itt is te, a tudásvágyad és a kitartásod esetleges korlátaival szabhatsz gátat magadnak.
2022. dec. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!