Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan sportfogadási...

Van olyan sportfogadási módszer, amivel nem olyan sok veszteséget lehetne elérni?

Figyelt kérdés
Én gólokra szoktam fogadni, ami 50%, hogy vagy bejön, vagy nem. Azt vettem észre, hogy sokszor ezt se a legkönnyebb eltalálni, van, hogy még a szinte legbiztosabb kimenetel se jön be, de ez nem szokott annyira sűrűn előfordulni. Nem nagy tétekkel szoktam játszani, meg azért elég időigényes tud lenni ez az egész sportfogadási folyamat, de viszont annyi előnye van, hogy a különböző foci, meg jégkorong bajnokságnak a gólátlagaival tisztába lehet kerülni.

2023. febr. 6. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Hogyha kis összegben fogadsz, akkor keveset buksz.
2023. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Nincs ilyen módszer, de egy kis matekkal javíthatod az esélyeidet. Én csináltam egy statisztikát több év eredményeiből, hogy a top ligákban mennyire jön be a 2,5 gól feletti fogadás. Az jött ki, hogy csapattól függetlenül, ha a kisebb odds-ra fogadsz, az 10-ből 6-szor nyer. Ehhez kell a matek, hogy mennyit tegyél fel, a bukót be kell tudni hozni a nyerő fogadásokon.


Persze a statisztika a jövőre nézve nem sokat jelent, de a fogadóirodák eleve úgy határozzák meg az oddsokat, hogy figyelembe vesznek egy csomó mindent, tehát neked már nem kell pl a sérülteket nyomon követni.


Végülis nem kezdtem el fogadni is, mert sok pénz kell hozzá, és nem is tuti, hogy bejön. Akár csak két meccset is buksz sorban, a harmadikra már olyan nagy pénzzel kellene fogadni, hogy behozza a bukót, hogy annyit már én nem kockáztatnék, mert az is elmehet simán.

2023. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

-arbitrázs

-bunda

2023. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha létezne ilyen módszer, akkor régen megkopasztották volna a fogadásszervezőket.
2023. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Megfordítom a kérdést: Van olyan sportfogadási módszer, amivel nyereséget lehet elérni. Valuebettingnek hívják. Az a lényege, hogy olyan eseményekre fogadsz, ahol az odds nem tükrözi a valós valószínűséget.


Pl. Ha egy csapat nyerési esélye 50%, akkor a szorzója 1/50% = 1/0,5 = 2,00. Erre a fogadóiroda ráteszi a margin-ját, így kb 1,90-es szorzót ajánl ki.


Viszont vannak olyan fogadási események - főleg alacsonyabb ligákból -, ahol az odds nem követi le azonnal a nyerési esélyekben a változást. Így előfordulhat, hogy 50% nyerési eséllyel rendelkező csapatra 2,2-es szorzót kínálnak. Ez azért jó, mert hosszútávon pluszban fogsz zárni. Mintha 2,2-es szorzóval fogadnál arra, hogy írást dobsz egy érmével.


Ilyen fogadási eseményeket manuálisan is lehet keresgélni, de vannak már erre kifejezetten szoftverek is, mint pl. a Rebelbetting, amik megmondják, hogy mire fogadj, hol van ilyen anomália.


[link]

2023. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Van olyan sportfogadási módszer, amivel nem olyan sok veszteséget lehetne elérni?"---Persze, hogy van, ha nem fogadsz nem vesztesz!
2023. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Az 5-ös leírta a tutit. Sima stratégiát nem fogsz találni.
2023. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tegnap fogadtam 2 fullra. Kikapott mindkettő.
2023. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3.00 - 4.00 odds szimpatikusabb
2023. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!