Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van nekem egy amerikai,...

Van nekem egy amerikai, travel card kártyám. Hol tudnám levenni róla a pénzt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy amerikai Travel Card-om, amin van kb 500 ezer forintnyi dollár. A probléma az, hogy erről a kártyáról nem tudok se utalni, se nem tudom elkölteni online, csak fizikai vásárlásokra alkalmas. Le szeretném venni róla valahogyan a pénzt, de nem tudom hogyan. Havi 1500 forintba kerül csak az, hogy van ez a kártya, és csak bevásárlásnál tudom használni, szóval fontos lenne, hogy le tudjam venni. Esetleg egy OTP automatánál le tudnám venni? Vagy milyen egyéb lehetőségem van ehhez?

2023. febr. 15. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki a kártyabkibocsátó? Milyen márkájú kártya?
2023. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

LakeCentralBank

Bevit Visa Card

2023. febr. 15. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyitsz egy számlát a Revolutnál, és azt ezzel a kártyával feltöltöd. Utána lemondod a kártyát.
2023. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt irja a kerdezo, hogy online nem tudja elkolteni az egyenleget, csak fizikai vasarlassal. Revolut feltoltes pedig online vasarlasnak minosul tudtommal.


Mivel Visa kartyarol van szo, barhol tudod hasznalni, ahol bankkartyat elfogadnak.

Hogy OTPnel le tudod e venni: az OTP ( es az osszes tobbi) ATM elfogadja a Visa kartyakat. Ha a kartyat hasznalhatod keszpenzfelvetelre, akkor valoszinuleg barmely magyar ATMbol fogsz tudni penzt fevenni.

2023. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A visa kártya működik elméletileg
2023. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Ha Visa kártya, az bárhol használható.
2023. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!