Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A automatikus tőzsderobotok...

A automatikus tőzsderobotok működnek?

Figyelt kérdés

... vagy ha nem akkor miért?!

hiszen beléjük van táplálva minden amit a tőzsdén tudni kell és aszerint forgatják a pénzt, nem?


pl az autopilot-ra gondolok.


és 1-2szárezer ft-ot fel lehet tornázni a tőzsdén...?


2010. okt. 8. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek az 100-200 dollárért megvehető robotok, mint az Autopilot és társai semmit sem érnek!!! Demószámlán elképzelhető, hogy egy ideig működnek, de élesen nem, és a cégek sem szeretik ezeket. Brókercégek és alapkezelőknek vannak jól működő automatikus kereskedési rendszereik, de ezeket természetesen nem árulják, a halandó emberek számára ezek nem elérhetőek. Gondolj csak bele, ha neked lenne egy ilyen aranytojást tojó tyúkod, akkor árulnád 100 dollártért? Gondolom nem. Ezeket a 100 dolláros szutykokat sem árulnák, ha működnének, hanem a rendszer által megtermelt profitból lennének milliárdosok. Ez egy átverés, ne dőlj be neki!
2010. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem, éppen ezért sem értem azokat a hirdetéseket, hogy fizetek 40 dollárt... kapok egy progit amit csak elindítok és a clickbankon keresztül automatikusan reklámokat gyárt és eladja a termékeket ezzel keresve nekem egy hét alatt 8-20 ezer dollárt....

...Szóval ez mi?!?! ez nevetséges, azt írják egy hónap alatt keres vele 220 ezer dollárt, akkor mi a szarért adná el nekem 40 dolcsiért?!


ja ennek semmi köze a tőzsdéhez, csak közben kaptam pár ilyen emailt.


( a clickbank tudom, hogy jó, oldal, csak éppen nem könnyű jó reklámot gyártani egy egy termékhez...)

2010. okt. 8. 18:14
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és a érdekes, hogy 60 napos full pénzvisszafizetést ígérnek...
2010. okt. 8. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!