Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A clearservice valós cég? Mit...

Kálvin Tamás kérdése:

A clearservice valós cég? Mit lehet róluk tudni?

Figyelt kérdés

#takarítás #külföldi munka #Clearservice #szállodai takarító munka
2023. ápr. 24. 21:35
1 2
 11/16 Bánhidi Barnabás válasza:
Utolsó hozzászóló... Pixo77 néven írod, hogy ne az anonim hozzászólók véleményére adjanak... Nem érzel némi ellentmondást tisztelt nem anonim Pixo77?
2023. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Bánhidi Barnabás válasza:

U. I. :

Lényeg, hogy én dolgozni akartam, tisztességesen csináltam a dolgom, de egy tisztességtelen bűnbandával találtam szembe magam. Meg bántam, hogy oda mentem, és nem ajánlom senkinek, hogy pénzt öljön bele, mert lutri az egész. Sok szerencsét annak, aki bele vág, mert szerencse kell hozzá, nem tudás, pofára mennek. Minden jót!

2023. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem értem mire jó hogy a cég emberei írnak ide. Magyar bejelentővel külditek ki az embereket Németországba , szabadság táppénz nem német munkatörvény könyve szerint.... Románia közepéig elutaztam fölöslegesen... Takarító tréning?? kinevetett mindenki akinek meséltem, meg az is hogy visszafizetni a tréning árát ha felmondasz féléven belül 600 eurot. Elmentem Ausztriába 8 szobát takarítok ki nem pedig 20 szobát plusz nem mérik az időm stopper órával :D Sok sikert mindenkinek ezzel a céggel.. :)) ui: google értékelésnél is hasonló vélemények vannak. ... Szép estét.
2023. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Valakinek van meg valami tapasztalata?
2023. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
fekete lista : németországi közvetítők , munkaközvetítők facebook csoport, ott még rengetegen írtak hasonló "szépeket"
2023. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Konkretan erröl a cegröl?
2023. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!