Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gondolkozok egy ideje mely...

Gondolkozok egy ideje mely olyan cégek vannak amely havonta fizetnek osztalékot?nem csak negyedévente vagy évente,neten is érdeklődtem de érdemi választ nem kaptam nyilván

Figyelt kérdés
2023. ápr. 26. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

ALPS, PRT, SJT, ARR, ORC, EFC, AGNC, OXSQ, SLG, PSEC, PIFYF.


Ezeket érdemes követni, főleg az első kettőt.

2023. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2023. ápr. 27. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a fenére jó, hogy havonta fizet osztalékot?

Ugyanúgy havonta kapsz pénzt, ha keresel 3 céget, ami 3 havonta fizet osztalékot, csak egymáshoz képest eltolva.

Utóbbi esetben biztosabb a bevételed, mert nem egyetlen cégre alapozod.


De számomra az is teljesen megfelelő lenne, ha csak 3 havonta kapok osztalékot, el tudom osztani magamnak 3 féle, és 3 hónap alatt elkölteni.


Igen, van olyan ,ami havonta fizet, de biztos, hogy nem ez alapján választanék befektetési célpontot.

2023. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Te mi alapján választanál?mik azok a feltételek amit figyelembe vennél vagy veszel,tudom nagyjábol leírtad de pontosabban kiváncsi lennék rá
2023. jún. 28. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!