Mit találhatok ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Kényes téma lesz, hálásan köszönöm ha segíteni próbáltok majd és nem csesztetni.


A helyzet a következő. Akad(t) nemi pénzügyi nehezsegem amiről gaz vagy sem a párom nem tud. Meg akartam oldani ezt a több dolgot azzal, hogy hitelt veszek fel.

Sajnos nem kaphatok hitelt. Vagyis kaphatok adós társ bevonásával.

A páromat szeretnem majd megkérni hogy legyen az. (A törlesztő összeget fixen tudom fizetni.)

Viszont nem akarom hogy ezekről a dolgokról tudjon. (Tudom bizalom, nem vagyok őszinte , szemet vagyok)

Eredetileg azt találtam ki fedő sztorinak, hogy : “egy olyan közeli ismerősömnek kellene a pénz, aki nekem is bármikor segítene és most úgy érzem muszáj segítenem neki. Sajnos nem mondta el pontosan mi a helyzet, csak azt hogy sok pénzre van szüksége és hitel képtelen. Természetesen o fizetne a részleteket ha tudok neki segíteni. “


Nektek van ettől jobb ötletetek?



Köszi a válaszokat előre is



2023. máj. 3. 22:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Igen, jobb ötletem van: ne hazudj. Ha kiderül, még szakítani is fog veled a párod, jogosan, és akkor leszel csak igazán nagy sza.... slamasztikában.
2023. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
:)) köszi de sajnos ez nem opció
2023. máj. 3. 22:50
 3/41 anonim ***** válasza:
49%

Ez bűncselekmény.

Bűncselekményhez ha segédkezik itt valaki kommenttel, az is bűncselekmény.

2023. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Bűn hogy hitelhez szeretnem a párom adóstársnak? Valóban az :-D
2023. máj. 3. 23:06
 5/41 anonim ***** válasza:
88%

Kérj meg mást. Szülő, testvér.....


A párod nem normális, ha ebbe bele megy

2023. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
88%
Ha az én párom azzal a szöveggel állna elém, hogy legyek már adóstárs a legjobb barátjának, bár foglalma sincs miért kell olyan nagy hitel, nos kiröhögném. Nem lehet a barátnőd sem olyan ostoba, hogy egy idegennek adóstárs legyen. Inkább mond el az igazat- Lehet jobban járnál, mert lehet szeret annyira, hogy NEKED adóstársnak megy.
2023. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Van egy közös hitelünk ezért nem szeretnem hogy megint az legyen nekünk /nekem kell a pénz.
2023. máj. 3. 23:18
 8/41 A kérdező kommentje:
De ha mondod kiröhögnéd hogy nem tudod mire kell akkor mondj valamit mire kellhet :) pl?
2023. máj. 3. 23:19
 9/41 anonim ***** válasza:
75%

4: Az, hogy nyilván egy kitöltetlen igénylőlapot akarsz vele kitöltetni, aminek a tartalmáról megtévesztéssel becsapod, ez gazdasági csalás. Ha nem fizetsz, akkor feljelentést is fog tenni.

(Mert ha kitöltött lenne, nyilván kiderülne, ki az adós.)

2023. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
84%
És hogy szeretnéd utána kimagyarázni, hogy a törlesztőrészlet összege "elvesszett" a kasszából?
2023. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!