Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az amire rájöttetek,hogy...

Mi az amire rájöttetek,hogy felesleges pénzkidobás volt az életetekben?

Figyelt kérdés

Volt olyan dolog, ami sokáig megszokott volt,de végül rájöttetek,hogy csak pénzkidobás volt?

Nálam a utazás előtt,prémium áron vásárolt ásványvíz,üdítő volt ilyen. Olcsóbb,és mégis ugyanolyan minőségű alternatívát találtam.


2023. máj. 5. 05:07
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer befizettem egy drága tanfolyamra, amit a második nap abbahagytam, mert rájöttem, hogy nincs rá időm, ezért odafigyelni sem tudok rá.
2023. máj. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Wc papir, mostmar mindig tusolas kozbe szarok
2023. máj. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
én is a tusolóban szarok, és a pisimmel tusolok. az így megspórolt pénzből pedig megvehetem a legdrágább iphonét, mert telefonálni meg csetelni csak azon lehet.
2023. máj. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jó válaszok! :)

Többiek?

2023. máj. 5. 06:11
 5/8 anonim válasza:
92%
Internetes játékokra való fizetés. Kb 5 éve vettünk öcsémnek a mestermc rangot, akkor még nagy rajongó volt és ha jól emlékszem születésnapjára ezt kérte. Kb 1 évig játszott még vele azóta félévente egyszer ha foglalkozik vele.
2023. máj. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Fogpasztara koltes, mar tobb mint egy eve a fulzsiromat hasznalom fogpasztakent egy hetig gyujtogetem majd minden vasarnap templomba menes elott fogat mosok vele.
2023. máj. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok minden , például merevlemezek a számítógépbe hogy sok olyan programom és filmem legyen amit nem használok, vettem új és szép autót erre a régivel járok mert nem kell félteni. Van 2 motorkerékpárom is egyikben 6 másikban 7e km, de soha nem megyek vele mert rokkant vagyok ellenben tavaly is újra felgumiztattam őket , 3 havonta atkannazom a benzint benne, sőt ha egészségem engedi elviszem műszaki vizsgára is.

A kishajomrol nem is beszélve :)

2023. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Online marketing tanfolyam, Salesforce admin tanfolyam.

És nem, nem azért mert YT videóból is meg lehetett volna tanulni, hanem mert olyan szinten nem kötődött a meglévő tapasztalataimhoz hogy nemhogy a várva-várt fizetésemelkedés maradt el, hanem nettó 2-300-ért mehettem volna el kezdőnek.

Most mondhatnám, hogy az ételrendelés, étteremben evés is ilyen, de nem mondom mert munka mellett egyszerűen nincs időm otthon pancsolni. Ücsit, desszertet viszont sosem veszek ilyen helyeken.

Korábban "sokat" költöttem különféle superfoodokra (max havi 10-20 E), ezekről teljesen letettem, a spórolás miatt. Egy része nyílván fölösleges volt de közérzetem is annyival rosszabb azóta, és beteg is annyival gyakrabban vagyok, hogy itt sem vagyok biztos a sikerben.

2023. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!