Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez tényleg így működik?

Ez tényleg így működik?


2023. máj. 15. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó videó!
2023. máj. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg nem, attól hogy napirendet csinalsz a célod eléréséből még nem fogod tudni megvalósítani azt. Az a baj ezekkel a videókkal hogy mindegyik arra alapoz hogy az embernek van egy kész terve és tőkéje nem pedig arra hogyan jusson egyről a kettőre ha el akar érni tízig. És arra hogy mindezt egyedül. Innentől kezdve meg már ezotéria a dolog mert ha dolgozol heti 40+ órát egy gyárban/irodában stb a büdös életben nem lessz energiád és időd hogy mással foglalkozz. Nem beszélve a tőkéről


A valóság az hogy lehetsz akármilyen leleményes is de

1.) Egyedül soha semmi nem fog menni.

2.) Ha vannak ötleteid merni kell kérdezni. És ez a legfontosabb amire az emberek 99%-a nem tesz meg mert fél az elutasítástól. Hogy megértsd lehet 10 kérdezésből 9 re nem-et fogsz kapni de az egy igennel elindítasz egy olyan karriert amiből életed hátralévő részében megélsz, ha ügyes vagy akkor meg is gazdagszol

2023. máj. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2/


Meg valószínű ezek az emberek nem csak a segítségért csinálják hanem ,hogy minél több pénzük legyen más emberekből.

2023. máj. 16. 00:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Tűzz ki magad elé olyan céloknak amiket reálisnak érzel, amiről elhiszed, hogy képes vagy megvalósítani. Innentől nem kérdés, hogy működik-e. Lényegében annyit mond a nő, hogy tűzz ki magad elé megvalósítható célokat...
2023. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Alapos bullshitzuhatag innen-onnan összeszedegetett, tudásnak nem nevezhető tudásmorzsákból, amik szintén inkább csak a tudáshoz vezető lehetséges utak szemfelnyitó részét hivatottak átadni arra kész embereknek. Ilyen iskolás performansszá gyúrva nem nagyon értem azt se, mit szeretne elérni.
2023. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5/


Akkor ez is vadhajtás pénzügyi és életmód tanácsadó?Egy csomóan csak gondolnak egyet és ők coachok,meg életmód tanácsadók,meg pénzügyi tanácsadók,meg stb....

Ennyire jól jövedelmeznek ezek a kinevezések?

Ha már létezik a vonzás törvénye az az egy csomóan a vonzást tanítják akkor én kitaláltam,hogyan keressek pénzt én meg a taszítást fogom tanítani 🙂

A taszítás törvénye

2023. máj. 18. 16:24
 7/10 A kérdező kommentje:

5/


Szerintem azt szeretné elérni,hogy minél több ügyfele legyen tehát sokan tejeljenek neki és ebből megélni.

2023. máj. 18. 16:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Komolyan már lassan el lehetne hinni, hogy valami ismeretlen (tényleg titkos) ügynökségek ködösítési hadjáratának kiskatonái, nehogy önállóan fejleszthesd magadat. Persze nem, mert elég sok hasznos csati állta ki az idő próbáját, emiatt az algoritmus is eléd hömbölít egyet-egyet mindig, ha rá vagy állva, de tényleg olyan durván felhígítják a témakört, hogy ledöbbenni se lehet eléggé már.
2023. máj. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8/


Ez kicsit olyan mint a boldogság.Jönnek a nagy cocachok és meg mondják mi a boldogság,hogy érheted el aztán az emberek meg azon szoronganak,hogy jaj csinálnak ők dolgokat de hát az igazi boldogság az amit xy mond és ezt kergetik egy életen át.Közben meg elmennek a valós boldogság mellett mert csak az jár a fejükben,hogy xy tudja és mondja is mi a boldogság de ők ezt nem tudják megcsinálni illetve ha meg is tudják mégsem klappol valami.

Meg amúgy a boldogság az nem egy valami nem csak az amit xy mondogat.

2023. máj. 19. 15:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Na igen, valahogy a ténylegesen használható források elég markáns közös vonása, hogy időről-időre hoznak valami olyat, amitől legalábbis nagyon kényelmetlenül érzed magad, ahogy megérted... :)
2023. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!