Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudnám eladni a ruháimat?

Hol tudnám eladni a ruháimat?

Figyelt kérdés

A Vinted-re gondoltam de itt gyakorin szinte csak negatívat olvastam róla (oké, az tavalyi értekelés volt, lehet azóta valamennyit javítottak a biztonságosságán). Nektek milyen tapasztalataitok vannak, mint eladók?

Nem tudom, ha pl egy Hádába beviszem a ruháimat, azért kapnék pénzt? Nyilván nem ilyen 3k-ra gondoltam, hanem mondjuk egy jelképes összegre, és ha igen, az mennyi?



2023. máj. 19. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nekem csupa pozitív tapasztalatom van Vintedről.
2023. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vatera, jofogas meg egy csomó oldal van még...
2023. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Vaterát próbáltad már? Ott is van vevővédelem, értékelések, és megbízhatóbbak a vevők is.
2023. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hádában nem vesznekbe ruhát. Annak idején kb 20-25 kilótól s jó pár ruhamérettől megszabadulva kerestem gazdát valóban minőségi, márkás, sok esetben még címkés ruháknak, nem hogy jelképes összegért, de ingyen sem vették át. (40-42 méret szóval azért annyira nem extra méret) Végül eladományoztam őket, nem nagyon tudtam volna hol tartogatni őket, ruhacsomagot kevesen vesznek, darabban meg mire eladtam volna, huh.. sőt amúgy nagyon kevés az a használt ruhabolt ahol beveszik, én sok hellyel próbálkoztam, talán vidéken rugalmasabbak..


Vinted - nekem egy nem, de nagyon sokan használják és imádják!

Facebook marketplace

Facebook csoportok

Jófogás

Vatera

Gardrobcsere.hu


Csinálhatsz barátok/ismerősök közt is gardrób cserét és adás-vételt is. Csinálhatsz garázs vásárt, ill társulhatsz másokkal. Piacon is árulhatsz csak nézz utána a feltételeknek (általában amúgy csak hely/padbérlés díja van, mifelénk legalábbis)

Én általában eladományozom vagy barátoknak elosztom, ga van még egy-egy ruha, de nagyon sok ismerős a fentebb említett helyek lehetőségeit kiaknázva jó zsebpénzre tesz szert :) Hajrá! :)

2023. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!