Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szisztok rendeltem valamit...

Szisztok rendeltem valamit egy faluból. Viszont nem tudtam átvenni a csomagot sajnos, így alakult. Akitol vettem pedig követeli a pénzt és feljelentéssel fenyeget... Ilyenkor csak utaljam át a pénzt? Nem tudom mi tévő legyek.

Figyelt kérdés

2023. jún. 14. 15:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen a csomag vissza került hozzá, ezt ki hagytam
2023. jún. 14. 15:39
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Minek fizetnéd ki a cuccot, ha nincs nálad? Azt felajánlhatod, hogy a postaköltséget átutalod neki, mert annyi "kár" valóban lett.
2023. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a postaköltséget kéri - azt illene átutalni, neki ugyanis pénzbe került a feladás, sőt, még a visszaszállítás is, ami a te sarad.

A terméket mivel nincs nálad természetesen nem kell kifizetned.

2023. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Debil vagy?
2023. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A postaköltséget jogosan követeli. Azzal, hogy rendeltél valamit, szerződéses kötelesség vállaltál, de minimum felfoghatnad, hogy neki pénzbe kerül oda-vissza és lehet, hogy egy korrekt kis webshop, akinek kárt okozol ezzel. Szóval ennyi tisztesség legyen benned és kérj tőle elnézést.

Velem is előfordult, azonnal írtam nekik emailt és felajánlottam, hogy fizetem a postaköltséget. Megköszönték hogy jeleztem, eltekintettek tőle, de nem a gyakorikérdésekre rohantam.

2023. jún. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Meglehet nyudogni visszafizettem a postaköltséget csak sose történt még velem ilyen, szoval kicsit megijedtem mivel szoltam hogy ne küdlje el mert nem tudom átvenni mégis elküldte. Nem csak én voltam a hibás
2023. jún. 15. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:
"meg lehet nyugodni" - úgy beszélsz mintha tök természetes lenne, hogy rendelünk valamit, aztán lesz@rjuk. De mindenesetre köszi a webshopok nevében ha valóban korrekt módon elintezted. Hidd el, rengeteg webshop tulajdonos ugyanolyan ember, mint te, tele problémákkal és korrekt módon próbál életben maradni.
2023. jún. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!