Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Penny pénztáros állásinterjúra...

Penny pénztáros állásinterjúra öltönyben menjek vagy utcai farmer sport cipő kombóba?

Figyelt kérdés
Sötétkék öltönyöm van
2023. jún. 15. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
nem csak ez a két véglet létezik.
2023. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Hogyne, frakkban, mint egy white tie bálra.
2023. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
En szkafanderben mennek, hogy kitunjek a tobbi jelentkezo kozul.
2023. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Én félmesztelenül mentem mert olyan izmos és impozáns testem van ki vagyok gyúrva meg szét koxolva látszanak az ereim 198 cm magas vagyok, egyből mondták hogy ilyen megjelenéssel túl szép vagyok egy ilyen alacsony egzisztenciájú pozícióhoz
2023. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 NTBS ***** válasza:
46%
Elegánsan.
2023. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
58%

Igen, elegánsan - szerintem is. Lehet öltönynadrág, ing, de a zakót nem szükséges felvenni (nyakkendőt semmiképp), pláne, hogy elég jó idő van. Vagy - ha van - másfajta elegánsabb nadrág (de ne farmer), viszont mindenképpen hosszú ujjú inget vennék fel hozzá.

A ruházathoz illő cipő.

Az is fontos, hogy olyan ruházatot viselj, amiben természetes tudsz maradni. Ha nagyon feszengenél az öltönyben, mert nem szoktad hordani, kellemetlen lehet számodra.


Szóval: elegánsan, de azért ne farmer + sportcipőben. :)

2023. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Inkább farmer + sportcipő mint ing.


Pénztáros állásinterjúra öltöny, ne hülyéskedjünk már, mit akarsz bizonyítani ezzel? Érts a szakmához aztán ez a lényeg.

2023. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
1 fehér polo+rövidgatya ne baromkodjatok
2023. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Pénztáros állásra minek elegánsan, nem pénzügyi igazgatónak jelentkezel. Egy farmer+ normálisabb póló teljesen jó, nagyon max a farmerhez egy ing. Az interjúztató sem öltönyben/kosztümben lesz, túlöltözni meg neveletlenség.
2023. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
90%
Úgy érzem, összezavartuk a kedves Kérdezőt. :)
2023. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!