Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán, ha fix áras terméket...

Zsolti897 kérdése:

Vaterán, ha fix áras terméket veszek van vásárlási kötelezettségem vagy elállhatok tőle?

Figyelt kérdés

Lenne egy hangfal amit megvennék, de kipróbálásra nincs lehetőség (megkérdeztem az eladót). Kép és leírás alapján kifogástalannak tűnik ezért megvenném. Ha személyes átvétel során kiderül, hogy valamiért mégsem felel meg nekem elállhatok tőle?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. júl. 2. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze elállhatsz, de akkor bizonyosan nem fogsz pozitív értékelést kapni. Állapodjatok meg előre a feltételekben, meg esetleg a semleges értékelésben. Te viszont tudsz az eladónak pozitív értékelést adni.
2023. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Elállhatsz, de nem túl etikus.


Mint ahogy az eladó részéről sem etikus olyan terméket működőként hirdetnie, ami nem működik.

2023. júl. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnék. Ezerféle hangfalat vehetsz máshol.
2023. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a személyes átvétel során kiderül, hogy nem felel meg neked a termék, akkor biztos meg tudod ezt beszélni az eladóval. Biztosan nem fog örülni, de a Vaterán én eddig csak kedves, együttműködő értékesítőkkel találkoztam.
2023. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!