Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a legjobb külföldi megtakar...

Mi a legjobb külföldi megtakarítása? Szeretném a pénzemet olyan helyen tartani, amit nem lop el az állam és nem álompapírba tárolnám, ami egy olyan valutára ad kamatot (ha addig nem lesz államcsőd), ami gyengébb, mint a Monopoly fizetőeszköz.

Figyelt kérdés
2023. júl. 7. 08:57
1 2
 11/20 anonim válasza:
chf.
2023. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Megint csak hozzáteszem: Trágyapapírba nem fektetnék, mert

1. Nem finanszírozom a NER zsebét

2. Az ország gazdasági helyzete kaotikus, a forint valuta egy kalap ürülék.

2023. júl. 7. 10:12
 13/20 anonim ***** válasza:
5%

#12


Ezért írtam, hogy nem értesz a befektetésekhez, köszi hogy újra bebizonyítottad :)

2023. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretnék olyannal beszélgetni, aki úgy mondja azt, hogy akárki is nem ért valamihez, aki a fideszre szavaz, és mosolyog ahhoz, hogy a szemét is kilopják. Mondjuk gondolom a birkáknak nincs szüksége érzékszervekre. :)
2023. júl. 7. 10:19
 15/20 anonim ***** válasza:
11%

#14


honnan tudod hogy kire szavaztam? :)

2023. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#15 Épeszű ember nem próbálja az embereket egy olyan befektetés felé terelni, ami azt a célt szolgálja, hogy az állam agyatlan költekezését a lakossággal fizettessék ki, és egy olyan kormány szava garantálja a kamat és a befektetett pénz biztonságát, amely az utóbbi több, mint 1 évtizedben mindent is ellopott az emberektől, de legalább Covid, háború és válság idején milliós tételekkel növelte a haverok fizetését, milliárdos tételekkel pedig az offshore számlákat.

A fenti leírás pedig tökéletesen jellemez egy átlagfideszest.

2023. júl. 7. 11:04
 17/20 anonim ***** válasza:
8%

#16


Azt irtam, hogy nem ertesz a befektetesekhez, ezt pedig ujra es ujra bizonyitod. :)

Ez egy partpolitikatol fuggetlen teny.

2023. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ha valaki az álompapírt egy valós befektetésnek gondolja és úgy gondolja, értékállóvá fogja tenni a pénzét elnézve az aktuál politikát és a forintot, mint valuta, akkor nyugodt szívvel tudom mondani, ő az, akinek fingja sincs a befektetéshez.
2023. júl. 7. 11:34
 19/20 anonim ***** válasza:
6%
Nem lepne meg ha 2 héttel ezelőttig nem is hallottál volna az állampapírok létezéséről :D :D
2023. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#18


Befektetesekrol erdeklodsz a politika kategoriaban ;)

2023. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!