Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bet365 lóverseny fogadáson ez...

Piranja kérdése:

Bet365 lóverseny fogadáson ez milyen trükk?

Figyelt kérdés
Benne vagyok egy csoportban, a lenyeg, hogy van mikor szol a pali, hogy van egy ló, amelynek relativ magas a szorzoja pl29. Ezt kell megrakni es meg a futam elott nő az osszeg amely felveheto most…A lenyeg, hogy a futam elott ki tudsz venni tobb penzt mint amivel megtetted. Ez hogy müködik? Mi alapjan kell lovat valasztani, honnan tudom, mikor kell kivenni a pénzt?

2023. júl. 7. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Ha valamire sokat tesznek, pl egy lo vagy kimenetel akkor csokkenti az algoritmus az oddsokat. Ha csokken az oddsa a megtett lovadnak akkor elkepzelheto hogy a cashout tobb lesz mint a tet.


Azonban ha ezt sokszor eljatszod nagyon gyorsan kitiltanak.

2023. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez tulképp valubetting. Olyan lovakra fogadsz, amiknek az esélyei overpriced. Pl. 29-es oddson megteszed, de az SP (Starting price=vágta kezdetének időpontjában az odds) végül 8-as szorzó lesz. Az ilyen stratégiával hosszútávon profitos leszel.


Viszont arra ügyelj, hogy a felvehető most funkciót ne használd, mert rögvest kitiltanak. Így is kifognak, ha vered a buki szorzóit, de csak jóval később.

2023. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!