Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik éri meg jobban? PRÉMIU...

Melyik éri meg jobban? PRÉMIUM MAGYAR ÁLLAMPAPÍR 2028/L vagy PRÉMIUM MAGYAR ÁLLAMPAPÍR 2031/I

Figyelt kérdés

2023. júl. 14. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Úgy vannak árazva hogy ekvivalensek legyenek.
2023. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Megéri bármelyik is?


Mennyi a kamata egy hétre?

2023. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

@2


Ez engem is érdekelne. Én is heti kereskedési ciklusokban gondolkodom. Évek alatt ez vált be.


Ezen a héten a trade-jeim 7,3 %-ot hoztak. Ha esetleg ennél többet fizet valamelyik állampapír akkor vennék én is, s akkor meg tudnám spórolni azt a napi negyedórányi munkát amennyit ezzel töltök. Ennyivel több időm jutna a hobbijaimra.

2023. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#3


Jó lehet saját magadnak válaszolni :D :D

2023. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Az, hogy melyik éri meg jobban attól függ, hogy meddig tudod nélkülözni azt a pénzt.
2023. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

@5


Én mindig azt hittem, a "megérés"-t profitban mérjük.


Elegendő csak az időtáv? A hozam nem számít?

2023. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Hosszabb futamidővel több a hozam is, nem tudtam hogy ezt mondani kell :)
2023. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ez egyáltalán nem törvényszerű.


Merthogy sohasem a "hosszabb futamidővel több hozam" számít, hanem az "adott idő alatt magasabb százalék"...


1000 év alatt 2 %/év sokkal több, mint fél év alatt 100% hozam, mégis az utóbbi a jobb.

2023. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az állampapírnak van visszaváltási költsége ezért sem mindegy hogy mennyi ideig akar számolni vele a Kérdező.


Ha nem értesz valamihez inkább ne szólj hozzá, inkább válaszolgass saját magadnak #2, #3 ;)


na szia :)

2023. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%

"Ha nem értesz valamihez"


Ez az év vicce. :D :D :D


Segítek. Az állampapír azok üzlete, akik nem értenek semmihez. Nekem ezért nincs álompapírom. Van viszont olyan tudásom, ami kizárja, hogy veszteséges ügyletekbe menjek bele.



"inkább válaszolgass saját magadnak"


Én nem te vagyok. Elhiszem, hogy neked ilyen szokásaid vannak, de a mi családunkban nem szokás az ilyesmi.

2023. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!