Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában egyre több szolgáltató ( személyi edző, gyógytornász, stb.) 10 alkalmas bérletet akar vetetni az emberrel?

Figyelt kérdés
Mi van, ha az első alkalommal kiderül, hogy nem tetszik, amit csinál, vagy nem vagyunk egymásnak szimpatikusak?

2023. júl. 19. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Több oka is van ennek. Próbáld kicsit a helyükbe képzelni magad és rá fogsz jönni.
2023. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Biztos, úgy tapasztalják, hogy pár alkalom után egyre kevésbé járnak a kliensek, lusták stb. és így akarják bebiztosítani maguknak a pénzt, ha már lefoglalják nekik az időpontokat. Illetve így biztosabb, hogy nem fogod ellógni az alkalmakat, mert már kifizetted.
2023. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én akkor járok valakihez rendszeresen, ha az illető kedves, szimpatikus, jó szakember.

Ha előre kifizetem, és nem tetszik, amit nyújt az adott illető, akkor mi történik?

2023. júl. 19. 23:01
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Az lenne a legjobb, ha az első alkalom még alkalmi díjas lenne és utána el tudnád dönteni, hogy el akarsz-e köteleződni. Szerintem amúgy, ha mondod ezt neki, lehet, hogy megérti.
2023. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem értette meg egyik sem.

Mondtam nekik, hogy próbaedzés van-e?

Visszakérdeztek, hogy mi az?

Mondtam, hogy kifizetem, de nem mentek bele, csak a bérlet.

2023. júl. 19. 23:15
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Akkor hagyd őket, menj máshova. Mindenhol van egyalkalmas jegy, próbáld ki, ha nem tetszik, nem mész többet.
2023. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk az első edzés ingyen van. Utána te döntöd el, hogy jegyet veszel vagy bérletet. Jeggyel nyilván drágább, mint bérlettel.
2023. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Gyógytornászként tudom mondani, hogy az első alkalom mindig állapotfelmérés (egy alkalom), ezt máshogy nem is lehet kezdeni, mert az teljesen szakmaiatlan lenne. Amúgy meg a pénz miatt állnak rá inkább a bérletre, hiszen akkor kapásból kifizet a vendég 5 alkalmat az 1-2-3 helyett.
2023. júl. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
ilyen szolgáltatóval nem kell leállni. nyilván azért kérne elsőre 10 dijat, mert szarul dolgozik.
2023. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Kócsok győztessé változtatták őket, azért. Majd ráébrednek, hogy egy marketing tankönyv megértése nagyobbat megy a gyakorlatban.
2023. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!