Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » "Eladó zálogpapír". Ebben mi...

"Eladó zálogpapír". Ebben mi az üzlet?

Figyelt kérdés
Sok hirdetést látok Facen, hogy eladásra kínálnak zálogpapírokat. Azon gondolkodom, hogy miért éri meg megvenni? Arra is gondoltam, hogy egyszerűen hamis bizonylatok, így a palimadarakon akik megveszik, szépen lehet keresni. De ha mégsem átverés, mi ebben az üzlet?

2023. júl. 26. 20:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Majd a 9-es meggyőz, hogy ez az évezred üzlete és talán még tudsz is tőle venni zálogpapírt :)
2023. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A zacis amúgy is sz..-ért hu..-ért venné vissza, tehát ha nem lenne átverés, akkor is legjobb esetben egyszerűen ráfizetés😅
2023. júl. 27. 16:45
 13/13 anonim ***** válasza:
12: De mért a zaciba vinnéd? Én eladnám Vaterán. Ott adtam el a teljes családi ékszerkészletet is, sok ott a felvásárló, percek alatt elmegy.
2023. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!