Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Boltban fizetés hogy működik...

Boltban fizetés hogy működik szép kártyával?

Figyelt kérdés

Minden élelmiszerbolt elfogadja? Ha nem, akkor honnan tudom hogy melyik fogadja el?


Külön elválasztva kell a szalagra pakolnom az élelmiszert és azt külön kifizetni a szép kártyával, aztán külön a többi cuccot meg bankkártyával/készpénzzel?


Mi számít ilyen szempontból élelmiszernek egyáltalán? Csoki? Gyümölcslé? Bor? Chips? Stb?


Eddig nem volt lehetőségem de most tudok majd ezzel élni, csak nem értem hogy működik.


2023. aug. 1. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ha nem, akkor honnan tudom hogy melyik fogadja el?"


Megkérdezed. Anyukám mondta mindig, hogy azért van a szám, hogy kérdezzek.


Szerintem külön kell pakolnod, mivel egy bicikli (ha veszel) nem az élelmiszer kategória.


Szerintem a bort nem fizetheted SZÉP-kártyával. De lehet, hogy mégis. Ezt is megkérdezném, mert én sem tudom. Egyébként szoktak szólni, hogy mit nem lehet vele fizetni.

2023. aug. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tegyél fel mindent a szalagra, a pénztárgép ki tudja számolni, hogy melyik áru Szép és melyik nem.

Először a Szépkártya által fizetendő összeget vonjuk le, utána a maradékot fizetheted bankkártyával vagy készpénzzel.


A Clubkártyát is mutasd be /a sok kedvezményért/.

Tesco

2023. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!