Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bet365.com-on hogyan tudom...

Szipi2 kérdése:

Bet365.com-on hogyan tudom megoldani erste kártyával az egyenleg feltöltést?

Figyelt kérdés
Erste kártyám van, és Bet365.com-on szeretnék játtszani, viszont a bankom nem engedélyezi ezt a fajta szarencsejáték oldalt, viszont tipmixpron simán tudok játtszani. Hogyan tudnám megoldani erste kártyával a pénzfeltöltést? Próbáltam a skrillt is, viszont oda se tudok felrakni pénzt, csak ha beleegyezem, hogy nem szerencsejátékoldalra töltöm fel:((( esetleg aki járt már így és sikerült megoldania, megoszthatná velem:)

2023. aug. 7. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Skrill, nongambling opcio.


A skrillre befizetett penzt vagy arkuldod valakinek es o vissza VAGY a befizetett forintot atvaltod mas penznemre. Mondjuk eurora. Elbszott arfolyamon fog valtani, buksz kb 10 %ot, de ezzel a ket modszerrel a nongambling penznol gamblinges lesz


Vagy a betedet paysafecarddal toltod fel. Paysafecarodt meg barmelyik postan vehetsz vagy omw kuton.

2023. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, paysafe volt az eredeti ötlet, csak nem értettem hogyan működik, de ezekszerint veszek póstán egy kártyát, amin van egy összeg, és azt felhasználva jelenik meg az egyenlegemen az összeg, onnan meg bet
2023. aug. 7. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy papirt kapsz a postan amin egy 4x4jegyu kod van.


De a paysafecard.comra is regelni kell, sot a nagyobb limithez verifikalni is.

2023. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Próbáltam a skrillt is, viszont oda se tudok felrakni pénzt, csak ha beleegyezem, hogy nem szerencsejátékoldalra töltöm fel"


pedig így kell


most átváltod a Skrillen lévő forintot euróra,

és már fizethetsz is a BET365-re.

2023. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Elbszott arfolyamon fog valtani, buksz kb 10 %ot, de ezzel a ket modszerrel a nongambling penznol gamblinges lesz"


Ezért jó ha regisztrálsz Wise számlára, ott az átváltás 0,875 %

2023. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erste ==> Wise ==> Skrill ==> BET365
2023. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!