Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telekomnal. miért ilyen drága...

Telekomnal. miért ilyen drága egy elöfizetes? néztem hogy korlátlan net plusz beszélgetés 14k mondom mi a... máshol is ennyire drága? 20-70?

Figyelt kérdés

2023. aug. 24. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Mi akadalyoz meg benne, hogy megnezd mas szolgaltatonal mennyibe kerul?
2023. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Biztos kell neked a teljes korlátlanság? A Telekom amúgy tényleg baromi drága, de a Yettel se sokkal jobb, bár azért vannak jobb ajánlataik. A Vodafone némileg olcsóbb. De én inkább várnék egy évet, amikor bejönnek az új díjcsomagok általában hasonló szolgáltatást olcsóbban kínálnak.
2023. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 nem váltani szeretnék most váltottam másik számra a 30 nal.. elöfizus voltam most feloltos vagyok újból csak ezért kérdezem hogy a többinél is ilyen drága e az elöfizu
2023. aug. 24. 21:19
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy valtani szeretnel. Nem kell valtani ahhoz, hogy felmenj a szolgaltato weboldalara es megnezd a dijcsomagjaikat.
2023. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Korlátlan csomag mindig drága volt. Persze most mégdrágabb, ez is elinflálódott. Nem sok embernek van szüksége ilyen korlátlan csomagra, akinek meg tényleg kell annak megéri mert úgyis kihasználja.
2023. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

Tévedés. Nem drága.


Csak a jövedelmed kevés, amit a munkáddal el tudsz éppen érni.


Ahhoz hogy ne legyen drága törekedj arra hogy legális forrásból több jövedelmet érj el

2023. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát azért ne is haragudj #6 azon mi 14-15 ezer hogy van korlátlan net meg hívás? csak ennyi semmi több hűség nélkül 🤣 vicc az egész
2023. aug. 24. 22:45
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Már minden szolgáltatónál 10 felett van gondolom a korlátlan net+ korlátlan beszélgetés, amúgy ha azt nézzük, arányaiban ez tényleg nem drága, ennyit a villanyszámlára vagy a gázszámlára is kifizetek simán havonta, a csudajó inflációnak hála minden megdrágult már.
2023. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ez is igaz de aki tegyük fel feloltos mint en na most vannak ezek az egyszeri netek stb na hogy ott azok árak... hát a pofámrol le sülne a bőr
2023. aug. 25. 00:49
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem az előfizetés a drága,te vagy csóró hogy kifizesd.
2023. aug. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!