Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postára be tudok menni azzal,...

Postára be tudok menni azzal, hogy jött egy levelem elméletileg?

Figyelt kérdés

Egy kedves ismerősöm meglepett egy levéllel (valszeg képeslap van benne) de mivel nem tudta a pontos címemet ezért a közeli postára címezte.

A meglepetés ott romlott el, hogy nem kérték tőle a postán az én telefonszámom vagy e-mail címem. Az ismerősöm úgy gondolta, hogy biztos sms-be vagy e-mailbe kapok értesítést hogy megérkezett a levél és akkor meglepődök, érte megyek és aztán örülök mint majom a farkának a kedves üzenet okán.


Viszont így is feladta és annyit írt nekem, hogy fog érkezni tőle egy levelem és nem kapok értesítést szóval menjek be a postára kb. csütörtökön és kérdezzem meg jött-e valami a nevemre.

Ez így rendben van?

Mármint nem fognak hülyének nézni az ügyintézők hogy jött oda random egy levelem? Még sosem csináltam ilyent, mindig úgy vettem át ott rendelést/hivatalos levelet hogy volt róla valamilyen értesítőm.



2023. aug. 29. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Be, elvileg létezik q postán maradó küldemény
2023. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Viszont így is feladta és annyit írt nekem, hogy fog érkezni tőle egy levelem"


ezt jó címre küldte ?

2023. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt eltalálta hogy melyik posta van a közelemben.
2023. aug. 29. 21:11
 4/6 BlackSword ***** válasza:
Milyen levél volt??? Közönséges, ajánlott??? Rá lett írva, hogy postán maradó???
2023. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Saccra "Címzett ismeretlen/Cím nem azonosítható" okkal vissza fogják kézbesíteni.

Menj be, ha kisposta lehet még elcsíped, mielőtt visszamegy.

2023. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"annyit írt nekem"


akkor csak tudja a címed, ha ezt megkaptad

2023. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!