Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmesterek oldalra előfizető...

Tippmesterek oldalra előfizetőknek mi a véleménye, hosszútávon profitot termeltek?

Figyelt kérdés
Már régóta követem az oldalt, eléggé realitásos alapokon futnak, nem úgy mint az átlag tippmixet adok pénzért csoportok/oldalak. Megvan értelmesen fogalmazva, hogy itt hosszútávú a cél és elemzésekkel adnak ki dolgokat a kezek közül. Olyanokhoz szólok, akik befizettek -e valaha ide, mert az a vélemény, hogy "ez is csak egy lehúzós tippadó oldal" az nem kell ide. Tapasztalatmegosztást szeretnék.
2023. szept. 9. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Az oldal igen, ők profitot termelnek. :D
2023. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ők tuti hogy profitálnak a pancsereken akik fizetnek nekik.
2023. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Persze hogy profitalnak ok, ha te tudnad mennyi retardalt van a foldon...
2023. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából kértem, hogy tartsuk meg az ellenszenves elítélő kommentet és csak tapasztalatot kérek.
2023. szept. 9. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

ha tudod a nyerő tippet, akkor havi tízezerért eladod,

vagy megjátszod ?

2023. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

... ingyen kiírtam a nyerő tippeket, az se tetszett némelyeknek.



https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__labdajatekok__1..

2023. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
literálisan ez a lényeg, hogy realitáson alapszik és nem csak nyerő tippeket ad. Láthatod az oldalt tulajdonképpen, hogy hosszútávon terveznek, nem pedig a "nyerő tippeket megosztós fizess ide csak nyersz" oldal ez. Ezért is kértem olyan véleményt, aki ebben az oldalban benne van, mert ilyen kommenteket kapok anélkül, hogy a kommentelők 2 percet rászánnának az oldal minimális olvasására.
2023. szept. 12. 15:45
 8/8 anonim ***** válasza:

a 6#-os is hosszútáv volt

:)

2023. szept. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!