Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mindennap szoktál pénz költeni...

Mindennap szoktál pénz költeni, vagy vannak párnapos kihagyások?

Figyelt kérdés

2023. szept. 9. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Hetente max. 1-2 alkalommal adok ki pénzt.
2023. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Van olyan nap, amikor nem költök semmire.
2023. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Mindennap szoktam pénzt költeni, vagy vannak párnapos kihagyások.
2023. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Kedden megjött a fizetésem, hó eleje ellenére lekötöttem 40%-át, kifizettem a számlákat, elintéztem a nagy bevásárlás, megvettem a bérletemet és maradt 14eFt a számlámon.


Szerdán tönkrement a mosógép, javítás szaki szerint 50e lett volna, csapágy kikopott, így a régebbi mosógépemből kiszedtem és beletettem. A felmérésre+kiszállásra leszámlázott 6500Ft-ot, ami kész rablás, hiszen telefonban eleve mondtam neki mi a hiba és ingyenes felmérésre+kiszállással reklámozzák magukat, ami mint kiderült csak akkor érvényes, ha kifizetem az 50e-es szerelést...

2023. szept. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi kimaradt telefonban 10e-es javítást mondott.
2023. szept. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak pár napos kihagyások.
2023. szept. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos mostanában mindennap veszek valamit, nagyon megy a pénz. Pedig főzök, nem veszek ruhákat, kacatokat, de még így is sok pénz elmegy.
2023. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!