Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a feladata egy betárosnak?...

Mi a feladata egy betárosnak? Gyári munka

Figyelt kérdés
18 vagyok, most fogok elkezdeni dolgozni külföldön gyàri munkát, de senki sem segít a családomból, hogy elmagyaràzza mi lesz a feladatom pedig màr többen is dolgoztak ilyenben, nagyon nagyon aggódók emiatt, az addig megvan hogy raklapokat kell összeállítanom, de nemtudom hogy pontosan hogy, elvileg lekell adnom valami szàmokat valamiről, de ezzel csak az a bibi hogy se németül nem tudok se angolul, angolul szàmolni tudok, meg ilyen nagyon alapokat, nemsokára munka és màr késő elkezdeni tanulni, lehetséges hogy menne, de nagyon aggodós vagyok és rettentően félek hogy mondjuk már az első nap kidobnak, + amiatt is aggódom hogy csak èn leszek ott ennyire fiatal
2023. szept. 15. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy kaptál munkát ha nem beszéled a nyelvet? hogy írtad alá a munkaszerződést? Csak remélem, hogy van munkaszerződés és mondjuk nem a veséd eladásáról írtál alá egy papírt, amit nem is tudtál átolvasni.
2023. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krwkco ***** válasza:
Kérdezték, mondtad vagy beixelted hogy beszélsz idegen nyelvet? Ha nem, akkor majd a munkáltató gondoskodik arról, hogy megértsd a feladatot. Pl. úgy, hogy más magyarok is vannak ott és elmondják.
2023. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
El fogják mondani hogy mit kell csinálnod. Az a neve is hogy "betanított munka". Semmi probléma nem lesz, ne aggódj. Tisztában vannak az életkoroddal.
2023. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1-es, nekem nap mint nap dobálja fel hirdetésbe hogy magyar dolgozókat keresnek külföldön, ez egy olyan cég ahol csak magyarok dolgoznak, de le kell adni az áruk számát idegen nyelven, ezért aggódom, munkaszerződés úgy gondolom hogy magyarul lesz, de még nem volt és nem terveztem aláírni csak úgy, ha mégsem lenne magyar, lefotózom, lefordítom és csak utána, páromnak vannak ott ismeretségi körei és nem hajlamos a cég átverésekre, ez egy sima cég, de igazából a kérdés nem a szerződésre fókuszált, hanem arra, hogy mi lesz a feladatköröm, de azért köszönöm a kritikát, még ha nem is építő jellegű:) ui.: ha már a szervkereskedők aláíratnának velem egy papírt inkább a hasnyálmirigyemre pályáznának, nem a vesémre, el sem hiszed egy vese mennyire olcsó :,D
2023. szept. 21. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!