Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 4 éve dolgozom a kórházban és...

4 éve dolgozom a kórházban és jàr e végkielégítés ha átvesz a külső cég?

Figyelt kérdés
2023. okt. 21. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem.
2023. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jogfolytonosan?


Semennyi.

Hogy gondolod?

2023. okt. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván nem.
2023. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Valaki 20 éve dolgozik nálunk. Lókukit kapna, ha elmenne, nem végbigyulát.
2023. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem
2023. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Valaki 20 éve dolgozik nálunk. Lókukit kapna, ha elmenne, nem végbigyulát."


Ha felmond a dolgozó, akkor nyilván nem jár. De ha neki mondanak fel...


A kérdező azt írja: "...ha átvesz a külső cég?"

Nem tudjuk, hogy az átvétel milyen módon zajlana. Ha jogfolytonossággal, akkor nem jár végkielégítés, hiszen a jogviszony nem szűnne meg.

2023. okt. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mert nem a kórházhoz fogunk tartozni hanem átvesz egy másik Kft .így új próbaidő lesz .
2023. okt. 23. 14:16
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Másik Kft-t említesz. Tehát most egy Kft-ben dolgozol és "átvesz" egy másik Kft. Még mindig nem értem a viszonyokat, valamint azt sem, hogy miként jön a képbe egy kórház a két Kft. mellett.


Leírnád pontosan a szitut, mert így csak tippelgetni lehet, azt pedig kimondottan veszélyesnek tartom munkaügyi vonalon.

2023. okt. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most jelenleg a székesfehérvári Szent György kórház alkalmazott vagyok , de január 1 töl már átvesz minket valami KEH Kft és így új próbaidő is lesz tehát megszűnik a kórházzal kötött munkaviszony.Nem tudom mire szàmithatok.
2023. okt. 24. 21:53
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok előrébb. KEH Kft. nincs bejegyezve, az "átvesz" dolgot pedig nem tudjuk, hogy miként fog történni. Mit kell alatta érteni. Ha próbaidőt kiköt az új foglalkoztató, akkor nyilván megszűnik a kórházi munkaviszony. De még mindig nem tudjuk, hogy milyen módon. Ha Te sem tudod, akkor én honnan tudnám. Pedig pont ez lenne a lényeg.


Kórháztól nem kaptál semmiféle előzetes tájékoztatást erre vonatkozóan?

2023. okt. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!