Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Társkereső előfizetésének...

Társkereső előfizetésének lemondása hogyan megy?

Figyelt kérdés
Próbáltam lemondani a Cupid társkeresős előfizetésemet, de nem megy. Lemondanám, írjak e-mailt, visszaírnak, hogy mit tegyek, de próbálnak rábeszélni, majd pedig ismételten kezdődne az egész előről. Ilyenkor mi a megoldás szerintetek? Kártya letiltása? Fogyasztóvédelem? Pereskedés, végrehajtás, bármi más egyéb ebből lehetséges az ő részükről vagy az enyémről? Előre is köszönöm a válaszaitokat!

2023. okt. 26. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miért nem egy magyar oldalon regisztráltál? Hogyan kerültél oda?
2023. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Cserélj kártyát, az a leggyorsabb megoldás. Egyúttal szólítsd fel őket írásban, hogy lemondod a tagságodat és azonnal töröljék minden személyes adatodat az adatbázisukból a GDPR szabályok alapján a mai naptól nem járulsz tovább hozzá az adataid kezeléséhez és amennyiben nem tesznek ennek eleget, akkor a GDPR szabályok megsértése miatt fogyasztóvédelmi eljárást és személyiségi jogi pert indítasz ellenük. (Persze nem fogsz pert indítani, de ezzel fenyegesd meg őket.)

Legközelebb pedig bármilyen online előfizetésre használj virtuális bankkártyát, pl. Wise kártyát számlanyitás után azonnal készíthetsz magadnak és bármikor törölheted is.

2023. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na, mi lett végül?
2023. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Új kártyát csináltattam, illetve a bank által kértem segítséget, hogy visszaigényelhessem a leszedett összegeket, ami meg is történt a bejelentésre 2 napra rá.
2023. nov. 3. 18:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!