Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fel tudom adni a Foxposttal a...

Fel tudom adni a Foxposttal a csomagomat abból az automatából, ahova címzem?

Figyelt kérdés

Valaki járt már így? Megengedi ezt az automata? Ha igen, akkor mi történik ilyenkor a csomaggal? Ugyanúgy raktárba kerül, vagy gyorsan átfut a rendszeren, és az automatában marad, amíg kiveszi a címzett?

Abban a helyzetbe vagyok, hogy feladnék egy csomagot Budapestről Budapestre, fontos, hogy a másik fél ne az én kezemből kapja a csomagot. Nyomkeresős játék során találná a kódot is, a helyszínt is, és menne el oda, ahol a csomagot találja. Vinted csomagnál hallottam extrém gyors megérkezésről, ahol azt írták, ez azért van, mert a feladó és a címzett automatája ugyanaz volt. Érdekelne, hogy ez valós-e, működik-e normál Foxpost csomagnál. Csak, hogy tudjak az idővel kalkulálni. Kb. mikor és honnan küldjem a csomagot, hogy abban az időpontban legyen a megfelelő helyen, amikor a nyomkeresés van.



2023. okt. 28. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Én felhívtam volna a foxpostot és tőlük kérdezem, ahelyett hogy várok a válaszokra. Vagy simán kipróbálom.
2023. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindkettő igaz. Szombat van, ma ötleteltünk. Ma az ügyfélszolgálatot hiába keresem. Arra viszont kíváncsi vagyok, van-e ilyesmivel tapasztalat, ezért várom a válaszokat.
2023. okt. 28. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Hello! Mi lett végül? Mi történik ilyen esetben?
2023. nov. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Volt egy próbám a kérdés óta egy amúgy is közbejövő csomaggal. Az ügyfélszolgálatot nem kérdeztem.

Az automatán az ímélben kapott kód nem működött. Viszont az app segítségével gond nélkül fel lehetett adni a csomagot.

A másik, hogy szerintem nem marad a csomag az automatában, hanem a futár kiveszi, elviszi a raktárba, majd visszaviszik az automatába.

Az én csomagom hétvégén került egy olyan automatába Bp.-n, aminek két ürítési/töltési időpontja van, és túltöltve sem volt a feladáskor. Hétfőn (okt. 30.) kivették, kedden (okt. 31.) délután ugyanoda visszaérkezett.

2023. nov. 11. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!