Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az eddigi...

Miért van az, hogy az eddigi 62 ezer ft-os Árvaellátásom helyett most csupán csak 21 ezer ft-ot utaltak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdésemre szeretnék választ kapni, mert ilyen még sosem történt velem. Másodéves egyetemista vagyok jelenleg. Mint minden mashoz is, az arvaellatas igenylesehez minden papírt, illetve formanyomtatványt becsületesen mindig kitoltjuk és el is küldjük ahová kell. Mégis most nagyon meglepőnek találom, hogy ebben a hónapban 21 ezer ft-ot utaltak, míg az utobbi egy évben kb. 62 ezer ft-ot kaptam havonta, ugyanis félárva vagyok. Vagy lehet túl korán nézem és később utalják a többit? Nagyon kétségbe vagyok esve és bocsánat, hogy zavarosan írok, csak ilyen meg nem történt velem. Köszönöm a válaszokat előre is!

2023. nov. 10. 03:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Betöltötted a 25. életévet a hónap 10-én?

25 éves korig van az árvaellátás.

2023. nov. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!