Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes munka otthon?

Internetes munka otthon?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani megbízható olyan internetes munkát amit otthon lehet elvégezni?

Egy kis időre szeretnék vele foglalkozni, amíg nem találok rendes meló, de mégis valamennyit fizetne érte.

De olyanokat várok akik ezt csinálják, és valóban megkapják a havi pénzüket, ha nem is sokat de valamennyit!


2010. okt. 20. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

persze, tudsz programozni? grafikázni esetleg? esetleg kiadványszerkesztés stb? ezekre vannak otthoni melók.

de szerintem te nem erre gondolsz.a többi esetben felejtsed el.

2010. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én titkárnő vagyok és rengeteget dolgozom itthonról, mivel az internet korában nem okoz problémát a munka hazahozása - elég hozzá a laptopom. Ha úgy alakul, egy hétig se megyek be az irodába.

Van ennek egy tisztán internetes változata, itt nézz körbe: [link]

Bár ez inkább hosszú távú dolog, de gondolom, ha beválik, nem ragaszkodsz az utazgatós munkához :)

2010. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a partnerprogramokat.
2010. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!