Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emag visszaküldés tapasztalatok?

Emag visszaküldés tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Teganap jött meg az egerem, viszont kiderült, hogy kamu. Viszont van ugye asszem 14 nap elállás, ezért visszaküldtem azzal az indokkal, hogy nem vagyok megelégedve a termékkel.Holnap jön a futár érte. Mennyi az esély, hogy visszakapom a pénzem? Van valakinek valamilyen tapasztalata? 20 ezer forint értékben rendeltem.

nov. 19. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Törvényileg kötelezve van minden cég, hogy amennyiben 14 napon belül elállsz a vásárlástól és hiánytalanul visszajuttatod a terméket, köteles visszavenni. eMAG ráadásul elég nagy cég, biztosan visszakapod.
nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jön érte a futár, akkor már valószínűleg nyert ügyed van. Én teljesen mást kaptam, mint amit rendeltem, de nem fogadták el az elállást, mert fel volt töltve 30 kép, az utolsó előttin meg ott volt, hogy az ár nem arra a termékre vonatkozik, hanem másra. Így az eMAG mosta kezeit.
nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2: Indoklás nélkül kötelesek visszavenni, ne hagyd magad hülyének nézni! Tessék szépen panaszlevet küldeni és bevonni a fogyasztóvédelmet! Pár héten belül jönni fog a bocsánat levél és a megoldás!
nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan 100%-ra tenném az esélyt hogy viszakapod a pénzed.
nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Emag dropshippingel, ennek tudatában rendeljen onnan bárki.

A férjem rendelt onnan 8-10 ezerért kb. Kapott egy használhatatlan gagyi sz@rt, rákerestem én is a termékre kép alapján, sein vagy alin 2-3 dollárért árulták.

nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Nagyon meglepődtem, nem rendeltem még emagról, de úgy tudtam ez egy megbízható üzlet. 20ezerért kaptam egy kb 2000 forintot érő egeret:D
nov. 19. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Az EMAG-nak van saját üzlete, emellett az online EMAG egy piactér kismillió eladóval. Amikor rendelsz, nézd meg, hogy az EMAG-tól rendelsz-e közvetlenül, vagy valamelyik román cégtől. Ha román cégtől rendelsz, ott lesz szép dolog az elállást intézni.
nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!