Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok rakni szelvény...

Miért nem tudok rakni szelvényt bónuszpénzből?

Figyelt kérdés
Mostanában egyretöbbször baszik ki velem a tippmixpro, és kb egy szelvényt sem enged tenni, ami bónuszból menne. 1.35-ös odds felett van a minimum, de mindig azt írja, hogy nincs elég összeg az egyenlegen. Valami ötletetek van esetleg?

nov. 26. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

"nincs elég összeg az egyenlegen"


???

nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
30 ezer forintom van bónuszban. :D
nov. 26. 11:14
 3/5 krwkco ***** válasza:
52%

"Bónusz egyenleg A fogadó az egyenleghez rendelt pénzösszeget csak és kizárólag részvételi díj fizetésére fordíthatja."

"Befizetett egyenleg A fogadó az egyenleghez rendelt összeget csak és kizárólag a rendszeren keresztül elérhető játékok részvételi díjának, illetve a fogadások tétjének megfizetésére fordíthatja."

A bónuszt nem használhatod tétként.

(Bár fogalmam sincs, hogy mit jelent a tippmixben a "részvételi díj".)

nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért nem értem, mert tegnap 5 ezres tétekkel raktam a szelvényeket, úgy, hogy saját egyenlegből nem volt fent csak 3-4 ezer, ma is tudtam egy 2500-as szelvényt raknom bónuszból, úgy, hogy nincs fent saját pénzből
nov. 26. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy mit csináltál, te szerencsétlen ???? :-)))))))
nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!