Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki csinál arbitrázs...

Csakegycsajszika kérdése:

Valaki csinál arbitrázs sportfogadásokat az Unibet, Vegas és Tippmixpro oldalakon?

Figyelt kérdés
Pár hete előfizetek egy tippadónak, aki ennek a 3 sportfogadóirodának a meccseit figyeli, és adja a surebet tippeket. Jó tippeket ad, de van olyan nap, amikor nem jön tipp, vagy csak napi 1. Esetleg valakinek van jó tippadója/szoftvere, aki ezeket a fogadóirodákat nézi? (Azért használom ezeket, mert Magyarországon ezek a legmegbízhatóbb fogadóirodák, akik ki is fizetnek és nem is korlátoznak be.)

dec. 6. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg hogy a vegas es a pro nem korlatoz? Hahahaha


Majd meg fogsz lepodni.

dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:D
dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sokat arbitrázsolsz letiltanak a francba. Másrészt ezért tuti nem fizetnék. Egy időbe magam jártam ezek után.(volt rá kis excel mikróm) de pár 10,000-et nyertem mielött bannolódtam. Úgyhogy ehhez ne fűzz komoly reményeket.
dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem az arbitrázs miatt korlátoznak, hanem azért, mert wise player vagy. Mindhárom kivágta már több accountomat is, ne reménykedj, hogy nekem nem kell majd multizni. :D
dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Írtam privátban
dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 arpi1969 ***** válasza:
a pro-n mekkora a max tét mondjuk egy teniszre? tudja valaki? a Pribet-nél 20.000ft, ezen nagyon meglepődtem.
dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 arpi1969 ***** válasza:
ennél az arbitázsnál mivel PRE 1% körül lehet a hozam, itt milliókat kellene felrakni. Ha meg LIVE akkor egyáltalán nem biztos az hogy mindkét tétet sikerül azon az occon feltenni. és akkor rögtön ottvan 10-30% BUKO ami 100%. vagy nem így van?
dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22bet kicsit jobb oddsok teren mint a fent emlitettek, ha irsz privatban elmagyarzom, hogyan tudsz feltolteni a KH/OTP bankos letiltasok ellenere is!:)
dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell elmagyaraznid semmit. Siman mukodik naluk a kartyas befizetes. Es a kartyas kifizetes meg kb 10perc.


Egy bajuk van hogy ruszki oldal es hat sokan panaszkodnak es az ugyfelszolgalat tre.


Persze nekem nincs veluk bajom, de azert nem is tartok naluk nagy osszeget

dec. 26. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!