Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az új Tippmixpro nem fog...

Az új Tippmixpro nem fog korlátozni soha ? Élőben asztalitenisz fogadásra fel tudok tenni többet, mint 100 000 Ft úgy, hogy pl: 3x 100 000 Ft ?

Figyelt kérdés

Van egy tétemelős stratégiám, eddig szépen működik, viszont feljebb szeretnék kapcsolni.

Ha jól tudom akkor 100 000 Ft a max tét egy szelvényre, de élőben, ha szükséges fel tudok tenni 3x 100 000 Ft-os, ha gyorsan nyomom ? Technikailag kivitelezhető ?

A fenti kérdésekre szeretnék választ, köszönöm.



dec. 11. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:

pontokra ?

minden 2. szervát elvesztenek.

dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
technikailag igen
dec. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
:) :) :) :) :)
dec. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar korlatoznak.
dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem pontokra, egy összetett stratégia, kicsiben működik, nagyban is kell neki, csak a technikai kivitelezhetőség a kérdés.

Korlátoznak ? Ez biztos ? Mennyi után ?

Én hallottam olyat is, hogy valakit (aki folyamatosan nyert évek alatt) sem korlátoztak .

dec. 12. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

En is hallottam hogy letezik a Mikulas aki a kemenyeken keresztul jar kel de ettol meg nem igaz.

A pro es a vegas is korlatoz ha kell. Foleg ha nem rekreacios fogado vagy hanem durvan strategia szerint fogadsz. Egy sportagra, egy tipusra es meg nyersz is.

dec. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Játssz papiron! Ott nincs korlatozas, nyerhetsz ezerszer is egymas utan, biztosan megkapod a penzed.
dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni, naponta kikéred a nyereményt, csak a szükséges pénz legyen bent, ami hozza a napi betevőt.
dec. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Irany a 22bet, irj privatban ha erdekel, hogy az OTP/KH kulfoldi tranzakcios tiltasat hogy kell kikerulni
dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!