Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmixpro bármennyit nyerek...

Tippmixpro bármennyit nyerek soha nem fog korlátozni ?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy nem, de írjátok le a tapasztalataitokat !

dec. 12. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
Zrt. lefosztása csak egy legenda.
dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Vegas pl nekem speciel 210k várható profitnál nem enged többet nyerni egy meccsen. És nem arab harmadosztály, hanem premier league.
dec. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az meg mindegy,hogy mekkora tét, ha kicsi a szorzó lehet milliós is,de a 210-nél nem lehet több profitom egy meccsen.
dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem vegason 2.00 volt a legnagyobb szorzó, 100at tettem fel, ami be is jött.

TippmixPron a legnagyobb szorzóm 3.70 és az is 100assal jött és utána se volt korlát.

Volt két nagy ziccer amit kihagytam, focimeccsen nem lesz gól, valami 15.00 volt és azt is engedte volna 100al megtenni,de nem kockáztattam. Azt hiszem ott millió felett van az egy szelvénnyel engedett nyeremény.

dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Hasznalj 22betet, nagyobb limitek, 5 perces kiutalsok es nem a magyar allam zsebebe megy:)
dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki korlátozást is, az mekkora nyeremény után irja? Nekem a legnagyobb kör 1,6 millió volt amit élő fogadással csináltam pár nap alatt. Akkor megijedtem, hogy ennyit egyáltalán kiutalnak-e, de semmi különös nem volt. Volt már nagyobb nyereményem papíron is, nagy büszkén vittem be a szelvényt, aztán a hölgy elvette a kedvem, hogy profi mixezők állandóan visznek el 2-300ezreket...
dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na engem is lekorlátoztak. Pár hét alatt nyertem 600 ezret (volt több is, de jött ment a pénz, végül ennyinél álltam meg) és elkezdett korlátozni. Meccseken kb 2-3 dologra szoktam fogadni és annyit enged, hogy 45ezernél nem nyerhetek többet. Ahogy nő vagy csökken az odsz, úgy állítja be, hogy mennyit tehetek fel. Ennyit arról, hogy játsz meg sok szerencsét, de aztán mégse engednek nyerni, persze veszteni milliókat is veszthetsz, pedig mi az a pár százezer ft, miközben ehhez nagy tétekkel is kell játszani, vagyis, ha bukom, az meg nekik lenne jó nagy pénzel.. El is engedtem, szórakozzanak mással.
dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!