Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Instagram nyerj tibivel stb...

Instagram nyerj tibivel stb oldal vélemény? Kamu? Lehúzás?

Figyelt kérdés
Mik lennének ezek az oldalak egészen pontosan? Lehúzzák az embert, vagy tényleg segít? Nem látom át sajnos.

dec. 27. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom tippmix tippeket ad pénzért
dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

"Nem látom át sajnos."


Pedig már az oldal nevéből is sugárzik (Nyerj Tibivel), hogy egy rendkívül hiteles, megbízható és jó szándék által vezérelt oldalról van szó...

dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gyenis Péter válasza:
Hát igen én kipróbáltam 30 perc alatt 30000 ből lett 633 forintom a startégiájával jól átvertek nem ajánlom senkinek és ezt tényleg tapasztalatból mondom mert én is hezitáltam hogy kipróbáljam e ez olyan mintha alapból slotokkal játszanál csak meg van adva hogy melyikkel mennyiért mármint tétért és ha nincs alapból szerencséd akkor annyit ér mint ha csak te egyedül játszanál a saját fejed szerint és még lehet hogy többet Is nyersz ha magadtól játszol
máj. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!