Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmixpro működik külföldön? ...

Tippmixpro működik külföldön? Lehet vele játszani másik orszàgban?

Figyelt kérdés

jan. 3. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
jan. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, sok országban jelen van
jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tippmixpro oldalon csak 18. életévét betöltött, magyarországi tartózkodási hellyel és magyarországi bankban vezetett forint alapú bankszámlával rendelkező fogadó regisztrálhat. A regisztrációkor minden játékosnak el kell fogadnia a magára nézve kötelező Tippmixpro Részvételi Szabályzatát...



Vagyis kell hozza magyar lakcim, magyar bankszamla. Nyilvan egy francia vagy nemet allampolgar ezzel nem rendelkezik.


Viszont egy magyar allampolgar tur jatszani ha mondjuk nyaral valahol.

Ha kikoltozik akkor valahogy igazolnia kell egy magyar lakcimet.

jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Tévesen tudjátok. Nem tudom próbáltátok-e. Nem működik külföldről, nem tudsz az oldalra se belépni. Azt mondja az oldal, hogy adott országból nem használható az oldal. Próbáltam több helyen, Anglia, Németország, Ausztria stb. Ez azért gáz és gondolom azért is csinálják mert pl ha külföldön vagy és x sportot akarsz nézni amit közvetítenek, ingyen tudnád nézni előfizetés nélkül. Sajnos pl az M4 se jön be külföldön.. Ott is dobja, hogy adott országban a közvetítés nem elérhető..
jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerbiából gond nélkül megy az oldalon való játszás, természetesen magyarországi adatokkal. Ünnepek alatt "otthon" voltam, Szerbiában, símán engedett játszani. Magyarországon, magyar adatokkal vagyok regisztrálva.

A Bet365 egyből észrevette, hogy Szerbiában vagyok és korlátozva voltam, fogadni nem lehetett, belépni, nézni aztt igen.

jan. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ott valamiért kivétel van, nem tudom mi alapján. 1-2 éve a tippmix működött Lengyelországban is, de tavaly már ott se tudtam belépni...
jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A helyes válasz az, hogy lehet használni bárhol a világban, de nem mindegy, hogy milyen neten keresztül! Akiknek nem megy külföldön, azok nyilván helyi szolgáltatón keresztül próbálták, azoknak nem megy.


A megoldás, hogy mobilnettel kell csatlakozni a netre, magyar szolgáltató SIM kártyájával, roaming helyzetben. Ilyenkor magyar IP címet kap a telefonod, a weboldal nem fogja látni, hogy nem Magyarországon vagy és tökéletesen működik a TMP oldala, lehet fogadni, mindent, mintha otthon lennél. TMP appból nem próbáltam, az lehet, hogy rálát már a helyadatokra, de böngészőböl tutira működik.

jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!