Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Auchan vissza vesz karácsonyi...

Auchan vissza vesz karácsonyi ajándékba vásárolt elektronikai cikket? (28 napja vettem)

Figyelt kérdés
Vásároltam az Auchanban egy Jbl partybox 110et karácsonyi ajándékba a tesómnak, nem tetszik neki. 28 napja történt a vásárlás. Kibontottuk, bekapcsoltuk, majd vissza került adobozba tehát nem volt használva. Vissza vinném holnap.. Vissza veszik? 30 nap van feltüntetve az oldalon abban az esetben ha nem volt használva és sérülésmentes csomagolásában blokkal viszem, de kibontottam a csomagolásából és vissza ragasztottam. Így is vissza veszik vagy elküldenek? Ha lehetne le vásárolnám vagy esetleg pótlással nagyobb értékű műszaki cikket vásárolnék...

#Auchan #áruvisszavétel #Segítsválaszoljkérlek
jan. 6. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Meg kell probalni
jan. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy.
jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vásárlás napjától három nap amíg visszaveszik.
jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Se felbontottat, se ennyi idő után nem veszik vissza.
jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

Hányszor kérdezed még meg nyomi? Nem veszik vissza a használt szarodat, hányszor kell még leírni...?

jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!