Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 1 éve tettem egy feljelentés...

1 éve tettem egy feljelentés internetes csalás áldozata lettem és 3 hónapja kaptam egy emailt (megjegyzésbe lesz)kitöltöttem és vissza küldtem mikor fogom visszakapni a pénzt?

Figyelt kérdés
A mellékelt nyilatkozatot értelemszerűen töltse ki, majd soron kívül küldje vissza hatóságunknak! Önnek 162.000.-Ft kára keletkezett

jan. 8. 08:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Több mint 2 hónapja küldtem vissza az emailt és semmi választ nem kaptam azóta
jan. 8. 08:45
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Kitől jött az e-mail?
jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha majd a nyomozás kézre keríti a tettest, és bíróság elé kerül, ahol te is tanúskodni fogsz ellene, majd elítélik, a bíróság 162.000 forint megfizetésére kötelezi feléd, valamint az eljárás, per egyéb költségeit kb 1.350.000 forintot is meg kell fizetnie. A bírósági végrehajtók megindítják a végrehajtást, megtalálják az azóta sem elköltött dugipénzét, elárverezik a luxusautóját tévéjét, a befolyó ellenértékből levonják az 1.350.000 forintot és ha még marad, akkor abból kiutalják neked a 162.000 forintodat.


Azaz gyakorlatilag soha nem látod viszont a pénzedet.

jan. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2/3 yx r. tzls


Miskolc Rk.

jan. 8. 11:30
 5/8 A kérdező kommentje:

3/4 amikor tettem a feljelentést

Mindent megadtam az illetőről aki átvert

Teljes név cím telefonszám bankszámlaszám személyigazolvány szóval mindent tudnak róla és 15+ os feljelentés van már ellene.

jan. 8. 11:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy valaha is megtérül a károd.
jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kapod vissza a penzed. Az illeto max kap par evet, leuli, te maradsz a karral
jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
jan. 8. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!