Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha én kifizetek egy szolgáltat...

Ha én kifizetek egy szolgáltatást, és nem kértem reklámot és erről nem is tájékoztattak, akkor terhelhetnek kéretlen reklámokkal a szolgáltatás ideje alatt?

Figyelt kérdés

jan. 12. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
jan. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, biztos kerted
jan. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem írták a szerződésben, hogy nem lesznek reklámok, miért ne lehetnének?
jan. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy miért? Mert szerintem nem etikus kereskedelmi gyakorlat, és azt a törvény bünteti. Az én fejemben, ha valamiért fizetek, akkor azt kell kapjam, amiért fizetek és nem mást. Pl. nem reklámokat. Lehet hogy nálad az az alap, hogy fizetsz valamiért és mást kapsz, és ez rendben van, de nálam nem az ez alap.
jan. 13. 10:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi van abban az esetben ha nincs szerződés? Pl. bemész egy boltba, vagy veszel egy jegyet.
jan. 13. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:
A jegyen milyen reklám van?
jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben csak magadra vethetsz. Nem olvastad el a szerződést/ÁSZF-et
jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!