Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmixpro-val kapcsolatos...

Scream85 kérdése:

Tippmixpro-val kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

1. Ha pl. egy élő focimeccsnél megfogadom, hogy a meccsen 2,5 felett lesz a gólszám, akkor ez amint teljesül meccs közben, akkor jóváírja a nyereményt pár percen belül.

Ha ugyanúgy megrakom erre a meccsre,hogy 2,5 felett lesz a gólszám, de még a meccs kezdése előtt, akkor is a teljesülés után nem sokkal jóváírja, vagy ilyenkor kivárják a meccs végét, mint régebben?


2. Ti tudtátok bármikor is használni a Cash out funkciót?

Nekem nagyon ritkán ajánl fel kivehető összeget, akkor is csak minimálisat, amivel nem érdemes foglalkozni.

A napokban megfigyeltem, hogy élőben raktam külön 1-1 eseményt, és bárhogy alakult a mérkőzés, szinte a 90 perc alatt végig szürke volt a cash out, nem ajánlott fel semmi kivehetőt, hiába állt jól a fogadásom.

Régebben az Unibeten játszottam, ott nem volt ilyen gondom...ott csak akkor váltott rövid időre szürkére, amikor pl eredmény változás volt a mérkőzésen...azt leszámítva szinte egész meccs alatt volt felajánlott kivehető összeg. És természetesen úgy hogy ha jól alakult a meccs akkor több, ellenkező esetben kevesebb.


Szóval ez szép és jó hogy a Tippmixpro-n is csináltak ilyen funkciót, de igazából haszna vehetetlen...



jan. 16. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

"élőben raktam külön 1-1 eseményt, és bárhogy alakult a mérkőzés, szinte a 90 perc alatt végig szürke volt a cash out"


mekkora volt az odds ?

mi volt a tipp ?

jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
1. ha teszel egy új tippet és elfogadja, akkor már jóváírták a nyereményed, csak még nem írták ki a jobb felső sarokba.
jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

1.67

Hazai vezetett 1-0ra, és nagyon jó volt a statijuk, nagyon nyomtak. Arra tettem h 1,5 felett lőnek.

jan. 16. 22:43
 4/4 Nyáradi Boldizsár válasza:
Sajnos a Tippmixpro cash out része használhatatlan,semmit nem ér!
febr. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!